Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit mindenképpen...

Mi az amit mindenképpen megveszel a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra gondolok, amit ártól függetlenül, legjobb minőségben megveszel.
2011. nov. 2. 11:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

pelenka,popsikenőcs,sapi,zokni,ünnepi ajándékok/névnap,szülinap,karácsony....élelmiszer,tisztálkodási kelékek.

Persze nem azt nézem,hogy mi a legdrágább hanem azt,hogy nekünk mi vált be és az bár mennyibe kerül megveszem neki.

2011. nov. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Cipőt azt csak minőségit nem használtat, sajnos 10 ezer körül van az ára de nem akarom, hogy eldeformálódjon a járása vagy a lába a más által kitaposott cipőtől.Bébiételt, innivalót, fürdetőt ezekből magamnak se veszem meg a márkátlant mert érzékeny a bőröm. Pelenkát liberót veszek de azt nem a márka miatt hanem mert a rengeteg pisi miatt ez vált be. És te?
2011. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
cipőt, pelust, és bőrápoló termékeket bár utóbbiból nekünk bejött a gyógyszertári olcsó mindíg, meg a gyerekülést is így vettük. Van mindkét gyerekemnek egy egy márkás melegítője, és elmenős ruciból is van drágább.
2011. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rajta spórolok, hanem magamon. Jó cipő, jó minőségű étel alap. Ruhákból kap használtat, de nagyon-nagyon kritikus vagyok. Játékja nincs renegeteg, de könyve, kirakója, legója sok van.
2011. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

èn mindent.

habár pelusból van itthoni használatra olcsobb pelus is, mert ha már kicsit tele van cserélem. de éjszakára és utközbe mást adok rá.


ruhákban megveszem a 12000Ft-s ruhát is meg a 2000Ft-st is ha olyan ami tetszik. habár a drágább miután kinötte is olyan mint az új lenne, így kölcsön tudom adni másnak.

Cipöt csak jót veszek neki.


kajában is csak minöségi biot veszek ha tudok.


mi magunk is így élünk, mi sem vesszük meg a rosszat.


játékba meg szerintem nagyon fontos. utálom mikor anyám valami kínai kütyüvel ide állít és 1 hét múlva keresgetem a széttört darabjait.

2011. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
pelenka, bébi étel / igaz az már nem kell /
2011. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
cipo - most vettem téli cipot 30 euro a patikávan és persze a pelust.
2011. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig nézem az árat. Pelenkát nem vennék 60.-ft-os darabáron, amikor megkapom 30-40-ért is...

Popsikenőcs -nem hazsnálnék folyamatosan sudot vagy ilyesmit, hanem a gyógyszertárit szoktam, néha dm-eset.

Törlőkendő -bevált a dm-es, minek vegyek drágábbat, h az tökéletesen megfelel? :)

Cipő -szintén köztes megoldás, csakis új, de nem gagyi, de nem is 15ezerért, megtalálom az akciókat: siesta szandál 12 helyett 6-ért, vízálló téli bakancs 5-ért, stb.

Ruha: vatera. Nem látom értelmét 4 hónapra megvenni a 10ezres kabátot. Van egy 100 forintos játszós, van 2 párszázas overálja, és egy 3500-as céundás kuponos kabátkája "szép"-nek. Inkább legyen több ruhája, imádom öltöztetni :)


Végiggondolva szerintem nincs semmi, amit ész nélkül vennék meg ártól függetlenül sem magamnak, sem senkinek a családban. Van 3 gyerekünk, máshová is tudjuk tenni a pénzt: sport, zeneiskola, stb.

2011. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Pelenka, popsitörlő, lábbeli, étel.

Biztos van még más is, de hirtelen ennyi jutott eszembe.

Ruhát szoktam turiban is, vagy akciósan (Tescoban) venni.

2011. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
cipő,pelus,ennivaló...ebből csakis a legjobbat kapja
2011. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!