Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon így lehet? Csinálta más...

Vajon így lehet? Csinálta más is így?

Figyelt kérdés

9 hónapja szoptatok.A melleim már rettenetesen fájnak,mert éjjel egész éjjel cicin van a babám.Mint ha cumi lenne,ami ha kiesik a szájából sír.

Tápszert nagyon ritka ha elfogadja.

Arra gondoltam,ha bimbóvédővel szoptatok,akkor lehet lenne egy kis cumi zavara,és talán jobban fogadná üvegből a tápszert.

Az a baj,hogy tejem nincs túl sok,nem lakik tőle jól,és éjjel nagyon erősen szívja harapja a cicim,és mára már elviselhetetlenné vált a szopizás,mert nagyon fáj.

Hogy válasszam le éjjel,mit csináljak?

Napközbe 1-3 alkalommal kéri csak a cicit.


2011. febr. 21. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A védő jó ötlet. Vagy próbálj vizet adni neki éjjel. Ha már elfogadja a cumit.
2011. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
lehet nem lakik jól nap közben, azért kér éjjel is enni?
2011. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Sajnos ha cumisüveget lát,behisztizik,így még a szájába sem tudom dugni.

Vagy csak havonta egyszer

De köszi

2011. febr. 21. 13:29
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
Ne haragudj de ez nagy marhaság amit csináltok éjjel. Ez se neki se neked nem jó. Ő nem alszik rendese neked meg fáj a melled. Egész egyszerűen nem kell neki odaadni éjjel. Persze sírni vagy ordítani fog 1-2-3 napig de aztán majd megszokja hogy nincs. Nappal ugyanúgy kapja 2-3 alkalommal és ennyi. Muszáj határozottnak lenned vele és magaddal szemben is.
2011. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.A víz jó ötlet!
2011. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De ha nappal kapja,akkor éjjel is ugyanúgy elvárja nem?
2011. febr. 21. 13:33
 7/19 anonim ***** válasza:
13:30-assal egyetértek. Találd ki, hogy hogy jó mindkettőtöknek és tartsd magad ahhoz. Lesz egy-két nehéz napotok de megéri.
2011. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést mintha én tetem volna fel az én lányom is ha cumisüveget lát siró rohamot kap!éjjel csak 1-szer kell de elalváshoz és napközbe képes órákat cicilni!én mellem is fáj garmastan kenőcs és neogranormon!
2011. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Már lassan 2 hete bephantenezem.

Az éjjelek a rosszak.

2011. febr. 21. 13:52
 10/19 anonim ***** válasza:

Én ezt életkori sajátoságnak gondolom (csak szopis babáknál) Ez a szeparációs szorongás mellékhatása!Éjjel fél ölelésre végyik, nyugalomra!ÉS a szopis babáknak mi lenne ennél nyugtatóbb! Nálunk is volt ilyen!Ennyire durva kb 2-3 hétig volt!Bár nekem ha elmélyedt akkor nem ébredt fel ha kicsúszott a cicim!Csak nme vittem át a saját helyére, hanem hagytam magam mellett aludni reggelig!És első nyikkra átöleltem!Eleinte akkor is kiharcolta a cicim, de később leszokott róla!Később már elég volt egy öleleés, majd mikor elmúlt a szeparációs, meg a nagymozgások kora akkor már nem is kelt éjjel!Mondjuk nálunk az egész (Nem alszom át az éjszakát korszak, persze fokozatokkal) 7 hónapig tartott!

A lányom 6 hós koráig átaludta az éjszakát, úgyhogy nagy érvágás volt mikor 6 hós korától minden éjjel (vagy egész jjel) nem hagyott aludni! :( De én azt tapasztaltam, hogy minél gyorsabban kielégítem az igényeit annál hamarabb vége annak a korszaknak!

Nálunk átmenetek voltak, először ilyen durva éjszakák, aztán már elég volt 2* cici, majd csak öleléek, és mikor végleg elmúlt 13,5 hós korában akkor onnantól megint egész éjjel a saját szobájában alszik!


Nem tudom ti hogy alszotok, veled egy szobában?Vagy egy ágyban is?Fekve szopiztatod éjjel?Mert nálunk ez is megoldás volt!Ő szopizott én meg néha olyan fáradt voltam hogy aludtam közben!Ha végzett elfordult és aludt ő is!


Én nem venném el a cicit tőle, bár ha nagyon nagyon zavar akkor nyilván nincs más megoldás!


15 hós szopizó kislány anyuja

2011. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!