Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon miért csinálta ezt?

Vajon miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Van 2 kis termetű szuka kutyám.Az egyik 4 éves,a másik 3 hónapos.Volt egy olyan szitu,hogy valaki nyitva hagyta az utca ajtót és a kutyák kimentek.Tudni kell,a nagy rendszeresen sétáltatva van,de nyitott kapun sem megy ki,csak gazdával.A kicsi még nem volt kinn,és csak felügyelettel van egyedül az udvarban is.Mire felfigyeltem a szökésre,annyit láttam,hogy a nagy a nyakbőrénél fogva,húzza vissza a kicsit a szomszéd ház elől.Nem rokon a két kutya.A nagy láthatóan örökbe fogadta a kicsit,de azt nem gondoltam,hogy így is tud vigyázni rá.Tapasztalt kutyás vagyok,de ilyet még nem láttam.
2011. máj. 16. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Vigyáz a picire,ez szerintem nagyon szép dolog,te is örülj neki!
2011. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 htr válasza:
így van. szép dolog
2011. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is örülök,hogyne örülnék!Csak nem értem,még sosem láttam ilyet.Eddigi kutyáim hasonló helyzetben,féltékenységből,inkább elhajtották volna a kicsit.Bár mindig figyelünk,hogy egyformán foglalkozzunk mindkettővel.
2011. máj. 16. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
jajj ez nagyon szép az idősebb kutyától :)
2011. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de aranyos :D
2011. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ösztönösen óvta a kicsit, ez benne van a vérükbe, de hihetetlen dolog, tudom.. jó kutyád van, jó anya lenne belőle.
2011. máj. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát az utolsó elég nagy hüylyeséget írt. Arról van szó, hogy a nagyobb kutyád tudja mi a szabály és látta hogy a kicsi megszegi, ezért "megtanította" neki hogy itt ez a szabály és nem hághatja át. Lehet hogy furán hangzik, de van hasonló eset van Csányi Vilmos : Bukfenc és Jeromos c. könyvében is. Én is ott olvastam :)
2011. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és még egy ilyen eset van Andreas Nickl: Kutyáink tanítása és nevelésében
2011. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor mégsem csodakutya,csak jól nevelt.Oké,én azért imádom őket.Még olyasmire is gondoltam,de ez kicsit abszurd,hogy mindig volt kutya a nagyobb mellett.Most kicsit hosszabb ideig egyke kutya volt,és mikor meghoztam a kicsit,szabályosan látszott rajta az öröm,megkönnyebbülés.Lehet nem akar játszótárs nélkül maradni.:D
2011. máj. 21. 16:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Megvédi. Nagyon aranyos dolog. Nem minden ember fog magának ki ilyen kutyát. A nagy szó szerint kölykeként fogadta, és megvédi. Talán meg is akarja neki mutatni, hogy csak így ne menjen ki, mert veszélyes.
2011. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!