Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt vajon miért csinálta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vajon miért csinálta a barátnőm?

Figyelt kérdés

Szombaton délelőtt még jó világunk volt de aztán este írta hogy ma (vasárnap) beszélni akar velem komolyan.

Bementem a kis városba leszállok a buszról félrevonultunk és megérte kimondani hogy szünetet kér konkrét okot nem mondott csak azt hogy úgy érzi magát mint egy 20 éves házaspár akik csak otthon vannak mindíg.Mert hogy alíg viszem el valahová és neki több szórakozásra lenne szüksége , viszont szülei sem nagyon engedték el sehová tehát ezért mentünk csak keveset.Azt mondta semmi szakítás nincs a dologban de majd meglátja mi lesz.

Én ezt nem értem mert konkrét indokot nem mondott hogy miért kér 1-2 hét szünetet szerintem jobb lenne vele konkrétan megbeszélni a dolgokat és ezt mondtam is neki de ő azt mondta hogy nem most már kell a szünet neki.

A pláne hogy soha nem veszekedtünk egymással, hetente csak 2szer találkozunk jobb esetben 3szor és úgy érzi hogy ez sok neki. Amikor gyakorlaton vagyok késő este elmegyek hozzá 1 vagy 2 órára hogy abban a 2 napban hogy jól érezze magát de soha nem mondta hogy baja lenne.pedíg általában mindent meg szoktunk beszélni, mikor beszélgettünk egy órára rá már nem bírta adott egy csókot megölelt megfogta a kezem és sírva elment haza (amikor elindult elkezdett sírni és levágta a kezét meg egyet toppantott és sírt .

Félek hogy ezután szakítás lesz a vége pedíg soha egy rossz szó vagy megcsalás nem volt ,mindíg hűséges voltam hozzá ebben a 2,5 éveben ugyan úgy ahogyan ő!

Szerintetek ennek mi lesz a vége ,hogyan tudnám megoldani a dolgokat? Nagyon félek mert nagyon szeretem és ő is szeret azt mondta :$


2011. jan. 23. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem erre egyetlen dolog lenne a megoldás.Járjon el szórakozni barátnőkkel,találkozzon a haverjaival néha külön.Bár ha nem engedik a szülei,akkor ezt nem tudom hogy lehet megvalósítani.


Mi 1,5 éve vagyunk együtt és mivel nekem inkább fiúbarátaim vannak,ezért nem igazán találkoztam velük,mert nem tetszett neki.Aztán egy fél éve mondta,hogy nem érdekli kikkel találkozok,csak menjek..társasági ember vagyok,úgyhogy menjek szórakozni ide oda.Éppen azért,hogy ne laposodjon el a kapcsolatunk és ne legyünk ilyen otthon ülő,minden időnkett együtt töltő vén házaspár.


Annyit tudsz tenni,hogy most 2-3 napig nem keresed,adsz neki egy kis időt,utána pedig felhívod,vagy találkozol vele és megmondod neki hogy nagyon szereted,nem akarod elveszíteni és hogy beszéljen a szüleivel,hogy elmehessen gyakrabban ide oda,és akkor ti is mehettek közösen,meg ő is a barátaival.


Egyébként hány évesek vagytok?

2011. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és levágta a kezét??
2011. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ő 17 én 19 . azt mondta sehogy se keressem meg zügsége van erre az 1-2 hétre ... bár én nagyon úgy érzem hogy ennek semmi folytatása nem lesz pedíg semmit nem csináltam hogy ezt kelljen csinálnia . Meg mult héten vittem el kirándulni tőlünk 25 kilóméterre még házat is béreltem ás az udvarpn az erdő között napsütésben szalonnát sütöttünk meg hülyültünk :)
2011. jan. 23. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!