Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alussza át az...

Miért nem alussza át az éjszakát? Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés
majdnem 2 éves,8-kor ébred,3/9-kor teszem le,délután fél 2-től alszik 4-ig(én ébresztem mert tovább is aludna)délelőtt kint vagyunk 1 órát másfelet,amikor jó az idő délután is,van rituálé,normális napirend,normálisan eszik,van 16 foga,továbbinak jelét nem látom,múlt éjjel majdnem óránként fent volt,jó esetben is kétszer minimum fent van,az éjszakáktól már előre félek
2011. febr. 21. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jön a 17-18. foga. Nem mindegyik gyerek "veszi észre", de van aki ugyanúgy, mint az első fogakat. A miénk 26 hónapos, épp tegnap vettem észre, hogy felül van még két plusz foga, ez az ominózus 17-18-as. :)
2011. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is rögtön arra gondoltam, h jön a foga , hisz még 4-nek ki kell bújni. Próbáld ki a viburcol kúpot, hátha segít neki és tud kicsit pihenni, vagy pár napig esténként nurofen.
2011. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!