Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba ételt készitéséhez...

A baba ételt készitéséhez melyik turmix jó?

Figyelt kérdés
most szertnék venni de nem tudom milyet.
2011. febr. 22. 06:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem botmixert vegyél. Ez az én javaslatom. Nekem van rendes turmixom is, de azzal az a baj, hogy mivel nem akkora adagokat készítesz, csak idegbajt kapsz, hogy nem elég pépes a bébi étel. Apóséktól kaptam egy robosheefet, de az sem pépesít annyira, hiába kicsinek tűnik.
2011. febr. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is a botmixert ajánlom. És vegyél hozzá (ha alapból nem adnak) egy keskeny szájú, magas edényt is, amibe épp csak belefér a turmix feje - csak ilyenben lehet tökéletesen pépesre eldolgozni a kaját, széles edényben vagy tálban esélytelen. Ilyenre gondolok: [link]
2011. febr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekünk a Robochef tökéletesen bevált, minden kajáját azzal csináltam, és teljesen pépes lett.

A botmixer is jó, de nekem pl. azzal kínszenvedés volt csinálni, sosem lett normális állagú. Biztos én vagyok a béna, mert jó minőségű mixer, de én maradok a robochef-nél.

2011. febr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen botmixert vegyél szerintem is. Nekem sima turmmixgépem volt és nagyon sokat pazaroltunk emiatt. A gyerek ételét mindig frissen készítettem el és a turmixgéppel hatalmas adagokat lehetett csak csinálni, így általában a felét (volt, hogy háromnegyedét is) ki kellett dobnom, ha éppen az aznapi ebédbe vagy vacsiba nem tudtam valami módon felhasználni.
2011. febr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Botmixer, jobb, mit a turmix
2011. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
márkát tudtok ajánlani vagy az minegy köszi a válaszokat
2011. febr. 22. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:

nekünk philips botmixer van, ezt gyümölcsökhöz használom, illetve van egy aventes pároló, turmixoló gépünk, amiben a főzelékeke készítem, vagy ha párolom a gyümölcsöt. HA van rá pénzed én ezt ajánlom, mert csak 2 perc alatt összedarabolod a kaját, beledobod és néhány perc alatt puhára párolja, utána megfordítod és már turmixolhatod is. Nagyon praktikus és gyors, és pici adagokat lehet vele csinálni. csak sajnos nem olcsó, de én imádom. erről beszélek:

[link]

2011. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anno Tefal kézi mixert vettem, amihez csatlakoztatható botmixer + a botmixerhez edényt is adtak. Szerintem lehet még ilyet kapni.

Szóval én is a botmixert ajánlom.

2011. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!