Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babahordozásos kérdés. Melyike...

Babahordozásos kérdés. Melyiket lehet már újszülött kortól használni? Biztonságos-nem biztonságos? Linkek lent

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Ilyet használtam a fiammal, mikor már stabilan ült és nagy baba volt, nem probléma fél váll.

[link]


2011. febr. 22. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk sima kengurunk volt de nem sokáig használtuk, mert nem szerette a lányom, hogy nem lát ki belőle. Akkoriban nézegettem azt ami a második képen van, nagyon tetszett. Most kiváltottam az idei brendon katalógust, és most ha választanom kéne akkor a minimonkey-sat(2.kép) választanám. Szerintem tök jó, hogy rá lehet tenni a kiságyra.
2011. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az elsőt venném.

[link]

2011. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sima kengurunk is van, de most olyan helyekre kéne mennem, ahová vinnem kéne a két gyereket(20 és 1hónaposak) babakocsi kilőve(nem BKVra tervezték:S), sima kenguruhoz kicsi a kicsi, menni meg muszáj.


A minimonkeyessel nagyon szemezek, de nem ilyet, hasonlót vontak vissza, vagy az egy bizonyos gyártó egy típusa volt?

2011. febr. 22. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem meg ilyet vegyél:

[link]

2011. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok kendőt kötni, reménytelen vagyok benne....:S szegény próbababa béke poraira.

Tapasztalt kendős is sírva fakadt, nem áll a kezemre sehogy se.

2011. febr. 22. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Gremese mei tai. Nekünk ilyen van és nagyyyon szereti a fiam:)Van több féle, lehet válogatni:)

[link]

Facebookon is megtalálod őket, ott a képek között az albumban az első az én fiam apuval:)

2011. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!