Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Hogyan készítsem el 9...

SOS! Hogyan készítsem el 9 hós babámnak a cukkinit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
gyaluld le, kis olajon és vizen pici sóval párold meg egy darab csirkemellel Ha kész, turmixold össze és keverj hozzá párolt rizst. Azt már nem kell turmixolni, ha bír már ilyen darabokat
2011. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még a darabos ételekkel egyelőre hadilábon állunk :) Köszönöm szépen a válaszodat!
2011. febr. 22. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kis darabokra vágom,megpárolom kis sót adok hozzá.Külön szoktam főzni a husit.Ha megfőttek leturmixolom,aztán 1 kk olajat teszek hozzá ezzel átmelegítem takarék lángon.
2011. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az nagy baj, ha a zöldségeket a husival együtt főzöm? És mennyi ideig pároljam őket?
2011. febr. 22. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem mindegy, hogy együtt vagy külön, együtt egyszerűbb. Nyilván a hús fő meg lassabban, addig főzd, amíg már teljesen tutira megfőtt a hús (én parás vagyok, ezért forrástól egy órát szoktam) (ja, akkor turmixold bele a rizst)
2011. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm szépen :) én is elég parás vagyok, akkor kivárom én is az egy órát :D
2011. febr. 22. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:
én simán vízben kockázva, hámozva főzöma cukkinit. vele együtt főtt krumpli, répa is, nagyon finom lett! csak úgy cuppogta!
2011. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! A cukkinit répával, csirkemellel,rizzsel készítettem el. Nagyon nagyon finom lett!!! Ez lesz sztem az egyik kedvenc, de más változatokat is megpróbálok majd! :)
2011. febr. 22. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:

9 hós babának már teljes komplett főzelék mehet szerintem!Én így készítem!

teáskanál olivaolajon megdínsztelek 1 teáskanál hagymát majd rádobok egy kocka husit,1 szem krumlit összekockázva felöntöm egy kis vízzel és fedő alatt majdnem puhára párolom majd hozzádobom a megpucolt,felkockázott,kimagozott cukkinit majd puhára fözöm!Lisztes natur joghurtal behabarom,petrezselyemzöldel ízesítem meg esetleg egy pici só!

2011. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jól hangzik! Köszönöm, ezt is kipróbálom.
2011. febr. 22. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!