Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom pár nap mulva 6...

Kislányom pár nap mulva 6 hónapos és még nem tud egyedül átfordulni. Ez problémára utal?

Figyelt kérdés
Hanyatt alszik, mert nem szeret hason feküdni.
2011. febr. 22. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az én kislányom 5 hónapos,de ő sem tud még egyedül átfordulni.én is aggódtam,de a védőnő azt mondta nincs az elkésve.
2011. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5 hónapos és szintén nem fordul át, csak oldalra és vissza, hasról sem tud még a hátára, de én nem sürgetem, mert szépen fejlődik csak nagy súlyú és gondolom nehéz egy ekkora testet mozgósítani:-)
2011. febr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 otherside válasza:
Az én kisfiam 37. hetedik hétre született, pár nap múlva betölti a 7. hónapot, de nem nagyon forgolódik. Oldalra hanyatt fekvésből gyakran fordul, játszani is szokott így, egyszer pedig hasra fektettem, és pár pillanat múlva hanyatt találtam, azonban ez volt az egyetlen alkalom, hogy "titokban" megfordult valahogy. Mindig utálta a hasonfekvést, most már viszonylag jól viseli, 5-10 percig is elvan így, ha meglököm, simán megfordul, de magától semmi esetre sem forgolódik. Ülni viszont már kb. 1 hónapja egyedül tud, sőt szinte egyfolytában ülne, ha hagynánk. Szerintem nem kell izgulni, a dokinéni azt mondta, hogy 6-8 hónapos kor között kell elkezdenie a forgást. Nem vagyunk elkésve semmiről.
2011. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam.
2011. febr. 22. 20:12
 5/14 anonim ***** válasza:
nyugodjál meg. Az én kislányom szuletése ota szinte állandoan mozgásban van. Ennek ellenére csak 7 hosan fordult meg eloszor. Szintén utál hason. Most 8 hos és forog,
2011. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is kiirtam egy hasonló kérdést múltkor.Az én babám is most lesz 6 hónapos.és ő se nagyon forgolodott.de ugy két napja már amikor lerakom a hátára és visszamegyek a szobába akkor már hason van és teljesen más irányba.És ma még többet csinálta ne aggódj el fogja kezdeni tényleg mindig a baba irányít minket és azt és akkor csinálja amikor neki jól esik.
2011. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja és az enyém is csak háton alszik de most szereti megszeretni az oldalt alvást:))
2011. febr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. febr. 26. 19:30
 9/14 anonim ***** válasza:

lányom 32.hétre született. dévényre járunk 2,5 hónapja. jövőhéten lesz 7 hónapos és kb. 2-3 hete kapaszkodva vagy lendületben fordul hátról hasra.


én azt írom neked, hogy ha 2-3 hét múlva sincsen változás, nézesd meg őt! nem írom hogy ne aggódj, mert a gyógytornász is mondta hogy 4-5 hónaposan fordulni kellene egy babának. a koragondozóban is megkérdezték fordul e, pedig akkor még nem volt hat hónapos.


vagy pedig tornáztasd többször, naponta háromszor gyakoroltasd vele a forgást.


jó egészséget!

2011. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7hónapos,átfordul(háton meg sem marad) és már mászik,lenn kint van az első 2 foga:)Ne izgulj majd amikor eljön az idő a tiéd is forgolódni fog!
2011. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!