Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek hasonló probléma?...

Valakinek hasonló probléma? Egyedül alvástól való félelem?

Figyelt kérdés
Egy éves lányom az utóbbi pár napban este fél aludni az ágyában. Nappal elalszik benne, de esténként úgy elkezd sírni, hogy sokszor még a lélegzete is eláll. Ha magunk közé veszem abban a pillanatban elalszik, de mihelyst megmozdítom egyből felkel. Attól félek, ha velünk alszik, hogy leesik az ágyról mivel állandóan forgolódik... Mi lehet ennek az oka, és mi a megoldás?
2011. nov. 10. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
enyém 15 hós, de a probléma hasonló. Én nem hoztam át hozzánk, hanem ringattam, de ez sem jó megoldás. Arra gondoltam, hogy az válthatta ki ezt, hogy nemrég 2 hetet dolgoztam, alig látott, és most jobban ragaszkodik hozzám, ami éjszaka jobban előjön. Most megint állandóan vele vagyok, remélem elmúlik nemsokára. De sajnos nem tudom, mi lehetne megoldás.
2011. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 10 hónapos kisfiammal ugyanez a probléma, már kb három hete. Azzal a különbséggel, hogy ő nappal is ezt csinálja. Elaltatom, beteszem a kiságyba, de max 10 perc múlva sírva ébred, éjjel pedig amint beteszem, máris ébren van. Pedig előtte átaludta az éjszakát, és csak a kiságyban volt hajlandó pici simizés után, de önállóan elaludni. Nem tudom, mi a megoldás, de bízom benne, hogy ez csak átmeneti helyzet...
2011. nov. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Homeopàtia: Sedatif PC: alvàszavar, ingerlèkenysèg, szorongàs!!!

Nàlunk csodàt tett. Addig kell alkalmazni amíg a tünetek megszûnnek. 10ml vízben 15-20 perc alatt feloldòdik a tabletta ha összeràzod. Lefekvès elôtt egy ès felkelès utàn közvetlen egy szem. Amikor javult akkor màr csak estère adtam majd elhagytuk azt is ès minden klassz azòta is!!! Kopp-kop-kop :)

2011. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!