Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még más vki, aki a baba...

Még más vki, aki a baba megléte óta -és imádva a férjét- nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés

Szörnyen röstellem, de előbb feküdnék le gyorsan aludni, amikor kívánnám a szexet, akkor nincs idő, este meg csak aludni, max összebújni lenne kedvem. A férjem meg még nem kívánt ennyire soha...én meg..

Mikor lesz jobb? Visszakapom még a régi "szexi életem"?

Azelőtt imádtam...most meg állandóan jár az agyam a szex alatt...


más még?

8 hónapos a baba (heti 2-3-szor van szex)


2011. febr. 22. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor ti még jók vagytok. Mi jó ha kéthetente 1x együtt voltunk. Most 13 hónapos a babánk és most kezd ismét gyakoribb lenni.
2011. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én abszolult kiábrándultam a szexből. Viszolygok a gondolattól is. A fiam 3 éves. A házasságunk minden más szempontból rendben van.
2011. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szintén 8 hós baba, de nálunk heti 1 ha összejön nagy szó! :( anno mi is mint a nyulak midnen nap, de most :S ha össze is jön v felkel a gyerek, v nemtudom, és általában nincs is kedvem. mondjuk most már lassan 4 hete nem volt :S és már én is kívánom, de általában nap közben délután 3-4 körül amikor általában lehetetlen mert fentvan agyerek. mondjuk volt már olyan h gyerek a kompba, én meg berángattam férjem a szobába gyors 5 percre :P :)
2011. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!