Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok egy kis megerősítést,...

Adnátok egy kis megerősítést, hogy a hasfájás egy idő után ugye elmúlik?

Figyelt kérdés
annyit nyöszörög, nyekereg, sír egész nap...
2011. febr. 22. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elmúlik.

Nálunk szinte napra pontosan 3 hónapig tartott. Igaz a tejem is akkor fogyott el sajnos.

Addig nagyon gyakori volt, hogy 3-4 órán át képes volt egyhuzamban sírni. :(

Kitartás!

2011. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?Az én fiamnak 3hónapos korára megszünt 1hónap pihi aztán nyöszörög a foga miatt bár az nem olyan intenziv mint a hasfájóság!Megnyugtattalak?:D
2011. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Elmúlik, persze :)

Mi /már nem tudom a szirup nevét, amit adtunk Neki kajci előtt/ de két hét alatt elnőtte.

2011. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

szia


az én fiamnak sajnos semmi nem segített, minden próbáltunk gyógyszer homeopátia, angol víz stb...

4 hónapos elmúlt lassan el múlt a hasfájás, napról napra jobb volt kevesebb sírás...


aztán jött a foga....


most 8 hós még nem bújt ki, de egész nap nyafog kézben akar lenni...


nem elkeseríteni akartalak csak én így jártam.......


viszont a nagy fiamnál a Gripe Water nagyon sokat segített, 1 üveg elég is volt neki...

próbáld ki


:)

2011. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

7 hetes

espumisan, infacol, brit vízet próbáltuk. néha segítenek de legtöbbször nem :(

köszi

2011. febr. 22. 19:29
 6/14 anonim ***** válasza:
ja nekünk a banános espumizán nagyon sokat segitett(bocs ha nem irtam helyesen)
2011. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy a hasa fáj???Sok baba a fáradságnál,álmosságnál ugyanazokat a tüneteket produkálja mint a hasfájásnál!

Ha mégis hasfájásra gondolsz és a fent felsorolt szerek nem használnak akkor próbálkozhatsz még homeos bogyokkal:www.homeopatia.info.hu

2011. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mi gyógyszertári papaverines oldatot használtunk. doki felírja receptre.

lehet benne nyugtató (kevés)... szokás azzal ijesztgetni, hogy hozzászokik a gyerkőc... nem fog.. nem kell 6 üveggel legurítani, és lehet kérni nyugtató nélkül is... beszélj a gyerekorvossal.

1. voltam.

2011. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az én babám nagyon hasfájos volt, tudom min mész keresztül, mi is mindent kiprobáltunk, legjobban az infacol segitett, végén már nem tudtam eldönteni hogy a hasa fáj e, vagy én pukiztatom sokat az infacollal, igy 3 napig nem adtam, és meg is szünt minden baja, azota se kellett, most 7 honapos, 2 foga van, állandoan nyafog, nyügös, sir, egy percem sincs töle, inkább a hasfájos idöszak mint ez.. de ne aggodj, elmulik, sztem te is probáld ki hogy pőár napig nem adsz neki semmit, külömben nem fogod tudni hogy tpényleg kell e..
2011. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bogyo110 ***** válasza:
mi most leszünk 3 hetesek mi is papaverinest használunk felváltva az infacolal mivel az elsőt csak 3xlehet adni neki most várjuk az eredményt hogy mikortól hatnak majd a szerek!
2011. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!