Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora falatokat lehet adni...

Mekkora falatokat lehet adni egy 8 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Alul van két foga. Nem nagyon lehet előtte enni, nyammog, hogy ő is kér. És én szívesen adok neki pl. kenyeret, de csak egy borsó nagyságút, nem merek nagyobbat. Vagy mekkorát lehet, hogy nehogy "rosszútra" menjen? Na, és még mit lehet neki adni?
2011. febr. 23. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak nincs foga még, de én olyan 1,5cmszer 1cm-es db-ot szoktam adni!Simán eláztatja!
2011. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is már fog nélküli korában 1-1,5 cm-es kis kockákra vágva adtam neki a kenyeret. Nyugodtan adj neki nagyobb darabot, hagy szokja csak. Nem fog rossz útra menni, el fogja áztatni a nyálával, és pépesítik az ínyükkel. Ha pedig öklendezik? Akkor zavarja a nagyobb darab, de attól nem fog megfulladni, pont az öklendezéssel segítenek magukon.
2011. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!