Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek érdemes ezt...

Szerintetek érdemes ezt megvenni 1 éves kisfiunak? (Brendon)

Figyelt kérdés

Még nem tud menni!Ti értelmesnek tartjátok?Van esetleg valakinek ilyen?


[link]


2011. nov. 10. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért semmiképp nem venném meg, mert lehet felfújhatósat is kapni 2ezerért (nekünk is ilyen van) és abban csörgő labdák vannak. Mellesleg nagyon el van írva mert nem járásra ösztönöz, hanem mászásra. Elgurítja a gyerek és mivel tettszik neki utána mászik. Ez kisebbeknek való, nem 1 évesnek.
2011. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, ő már 3hósan megkapta, de nem érdekelte, szerintem hülyeség....
2011. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tegnap volt itt ugyanilyen kérdés, csak nem ez a márkájú csörgő henger volt linkelve, ott is azt írták többségében, hogy nem érdemes megvenni.

Viszont amit vegyél az az ikeás puhalabda (de lehet nem ikeás is):


[link]


Ezzel szuperjól el tudnak játszani, és teljesen biztonságos, mert puha.

2011. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem. Drága!

Ilyen hengert - csak felfújható változatban - a Müllerben is lehet venni 2000 Ft-ért.

De ne várj tőle nagy csodát, 1-2 percig köti csak le a gyereket. De hogy az első lépésekhez mi köze van, azt nem tudom.

Szerintem semmi. :))

2011. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen hengerünk van


[link]


és a 19 hónapos kislányom nagyon szeret játszani vele. Hasal rajta, előre hátra tologatja, rúgja magát, kukucskál mindennel, beszélgetünk az állatokról, stb. Van benne 3 színes golyó is szereti nézegetni ahogy gurul amikor mozgatja a hengert.

Szerintem ez is, mint minden más gyerekfüggő. Én nem bántam meg.

2011. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányom felfújhatósat kapott a keresztanyjától szülinapjára...szerintem semmi értelme ennek a játéknak.
2011. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!