Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Dinky...

Mi a véleményetek a Dinky bébiételekről?

Figyelt kérdés
Tescoban most akciós,ha jól emlékszem 185 ft/db!valaki próbált már ilyet?Úgy tudom,hogy ugyanúgy nincs benne tartósító,cukor,ételszinezék!
2011. febr. 23. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam szereti. Ugyanolyan mint a kecskeméti és társai, csak ha jól emlékszem ezt nem itthon gyártják.
2011. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kecskeméti is ennyi most az Auchanban!
2011. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sem ovko-t, sem hamét nem veszek, azt a harmadikat nem ismerem, de ha a tescóra godolok...nos akkor főleg nem.

Nem arról híresek, hogy adnak a minőségre és sámtalan termékkel, amit náluk lehet kapni, volt már ilyen-olyan gond

2011. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én vettem már neki és szereti is.

de ha jól láttam, ezek desszertek, amit kb. 5 perc alatt magad is előállíthatsz otthon, mint pl. alma joghurttal vagy túróval és hasonlók. én ilyet maximum olyan alkalmakra veszek, ha elmegyünk otthonról is meg kell etetnem valahol házon kívül.

viszont akciós az univer is, a 8 hónapos kortól ajánlottak 205 Ft/db!

2011. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, én vettem a kisfiamnak, gondosan elolvastam a cimkét és nem láttam rajta semmi olyat, amiért nem venném meg, vagy rossz lenne.

Szerintem ennek az árában egyszerűen nincsenek benne a reklámköltségek, az ajándékok költsége, amit pl. x címkéért megkaphatsz - holott háromszor megveszed a játékot, mire összegyűjtöd - a szórólapok, ajándék termékminták meg a nyavalya tudja mik költségei.

Úgyhogy szerintem nyugodtan vedd meg! Ezek bevizsgált termékek ugyanúgy, mint a többi.

-a fiam egyébként nagyon szereti a Dinkyt, ovkot, hamét is -

2011. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!