Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Univer bébiételekről...

Az Univer bébiételekről (főzelékek) mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak, akik bébiételt adnak a babójuknak!

Az üvegesbébiétel ellenzők nem érdekelnek!!!!!!


2011. aug. 8. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam nagyon szereti őket.Nem volt olyan amit nem evett volna meg.És ha gyűjtöd az univeres emblémákat akkor azokat ajándékokra válthatod.A honlapjukon fent vannak a részletek.És most van pár új főzelékük is,és azok is finomak.A fiam 3 perc alatt megeszi a főzelékeket.De a gyümölcsös kaják is finomak.
2011. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a főzelékekszörnyen íztelenek, ráadásul a többihez kpépest kisebb a kiszerelése:-((


Ezt vettem a legritkábban,akkor is gyümölcsöket inkább.

2011. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Az én kislányom kiköpködte, kifújta, volt, amelyiktől megrázkódott, úgyhogy én nem adom neki egyik fajtát sem. Minden gyerek más.
2011. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak sokszor vettem azt (kb. 7 hónapos koráig, azóta csak az én főztömet eszi), és szerette őket.
2011. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én azért szeretem már a 2. gyerekemnél, mert kisebb kiszerelésű, mint pl kecskeméti, hipp...

Valahogy a 163 gr pont elég a gyerekemnek, a 190 gramos kaják végét mindig kidobjuk.

Az univeres gyümölcsös kaják elég jók, pl almás-banános husi nagy kedvenc. A zöldségesek annyira nem finomak.

Bár ez ízlés kérdése, lehet, hogy a te gyerkőcödnek ízlenek majd.

2011. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenceink :)
2011. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

lányom nagyon szereti, nekem is tetszik. a többi bébiételhez képest sok benne a zöldség, gyümölcs, husi. (kevesebb a víz, rizs.)

de mintha azt hallottam volna, hogy megszűnik...?

2011. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én inkább kecskeméti párti vagyok,az univer nagyon íztelen szerintem.Néha gyümölcsöt szoktam venni belőle.
2011. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Remélem nem szűnik meg, mert a lányom is szereti, bár a Hipp-et is :-)


Köszi, a válaszokat!!

További szép napot! :-)

2011. aug. 8. 13:55
 10/17 anonim ***** válasza:

a sütőtökös dolgokat imádta a gyerek, ami gyümölccsel van keverve, az nagyon finom!

De nagyobb babának elég kevés a főzelék adag, azért nem vettük.

2011. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!