Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babáknál befolyásolhatja az...

A babáknál befolyásolhatja az alvást ha egy szobában alszanak a szüleikkel?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes külön szobába tenni?De ha nincs rá lehetőség akkor meddig lehet húzni?
2011. febr. 23. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
inkább a ti alvásotokat nagyon jól befolyásolja, hogy a baba hol alszik :D
2011. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Mi egy évig voltunk egy szobában (ami egy fél szoba igazából), utána inkább költöztünk. Egy évesen már arra is felébredt, ha egyet fordultam az ágyban, és megreccsentek a rugók. Mióta külön szobája van, nagyon nyugodtan alszik, a kinti zajok kicsit sem zavarják, de arra a mai napig is felébred, ha csak bemegyek a szobájába.
2011. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi sajnos még mindig egy szobában vagyunk a lányommal,most lesz nem soká 8 éves,sajnos nics pénzünk bövíteni a házat egy 4x4-s szobánk van.
2011. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk a születésüktől külön szobában voltak. Ők is és mi is nyugodtabban tudtunk így aludni. Csak az ajtó volt résnyire nyitva. Így mindig felébredtem,ha nyöszörögtek vagy sírtak.
2011. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Mi első perctől kezdve külön ágyba, külön szobába raktuk kisfiamat. Hogy emiatt-e, azt nem tudom, de már annyira hozzászokott a külön, nyugodt alváshoz, hogy amikor egy szobában kényszerülünk aludni (nagyszülőknél, vendégségben, esetleg szállodában), akkor pocsékul alszunk. Mi is, és ő is. Párom horkol, én beszélek és verekszek, biztos, hogy ezzel is zavarjuk, illetve mikor ő forgolódik, mi is felébredünk tőle. Szóval kész katasztrófa ezek az éjszakák a normál éjszakákhoz képest.
2011. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fél-egyévesen jobb külön öltözni, ha van rá lehetőség.
2011. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi most költöztünk vissza a saját szobánkba, mert sokszor ébredt éjjel. Azóta nagyon jól alszik újra, csak az elalvás macerásabb kicsit. (5 hónapos)
2011. febr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy tudom, hogy addig érdemes egy szobában aludni vele, amíg szoptatod. Sőt olyat is hallottam, hogy egy jó darabig jót tesz, ha magad mellett altatod a te ágyadban.
2011. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17 hónapos a fiúnk, egy szobában alszunk, mert nincs több hely. Anyóséknál lakunk már lassan 7 hónapja. Remélem nyáron sikerül megcsinálnunk a tetőteret, és akkor ő is kap egy külön szobát.

Egyébként nálunk mindenki jól alszik így is, hogy egy szobában vagyunk. :D

2011. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 évig aludtunk egy szobában a fiunkkal. Mivel anyuéknál laktunk, így ez kényszermegoldás volt.. A fiam 6 hónapos korától végigaludta az éjszakákat, nagyon jó alvókája volt, semmire sem ébredt fel..

Most 1,5 éves a kicsi, ő még velünk alszik, most tervezzük, hogy különköltözik... Ő is jól alszik, nyugodtan járkálhatunk, szólhat mellette halkan a tv... ha elaludt, csak reggel ébred.

2011. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!