Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem korai ha 5 hónapos kislány...

Nem korai ha 5 hónapos kislányom négykézláb állva előre-hátra hintáztatja magát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ebben a korban ez teljesen normális:)
2011. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Kérlek ne vedd sértésnek a kérdésemet, de annyi ilyen kérdést tettek már föl és mindig megfogalmazódik bennem:

És akkor mi van ha korai?

2011. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már megijedtem,hogy túlmozgásos,köszi a nyugtatást!
2011. febr. 23. 17:29
 4/8 A kérdező kommentje:
A bátyus hiperaktív,talán ettől tartva kérdeztem.
2011. febr. 23. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam napra pontosan 5 hónaposan kezdett kúszni, rá egy hétre már ezt a hintázást gyakorolta. Szabályosan mászni mégis csak 8 hónapos korában kezdett el.

Szerintem teljesen normális dolog. (Kisfiam nem túlmozgásos, 17 hónapos lesz, teljesen átlagos.)

2011. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem korai.


ha meg "korai" lenne, akkor örülj annak, hogy milyen gyorsan fejlődik. ez nem túlmozgás, vagy hiperaktivitás. unokahugom már mászott ilyen idősen. és makk egészséges. okos, fejlett, jó mozgású kislány. nem hiperaktív!


ne aggódj feleslegesen :))

2011. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Köszönöm a válaszod!

2011. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 5 hónapos kora körül kezdte, de 6,5 volt mire felült és 7 hónapos mire mászott, addig csak így "kutyázott" :D. Egyáltalán nem korai szerintem.
2011. febr. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!