Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már kúszik a baba akkor...

Ha már kúszik a baba akkor mikor kezd el négykézláb mászni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

ezután ;)

mindenkinél más, de tényleg! én babám nagyon rövid ideig kúszott, 5 hónaposan kezdte, 2 hét múlva mászott.

van olyan baba aki hónapokig kúszik

2011. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Senki nem fogja tudni megmondani neked. Lehet, hogy már ma délután, lehet, hogy csak 3 hónap múlva. Ezt csak ő tudja, majd csinálja, mikor megérik rá.

Kisfiam 5 hónaposan kezdett el kúszni, rá egy hétre már négykézlábazott, de szabályosan mászni csak 3 hónappal később, 8 hónapos korában kezdett el. Addig a kúszást a mászással ötvözve közlekedett, neki így volt kényelmes.

2011. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anniebianca ***** válasza:
Az én kisfiam 5,5 hónaposan kezdett kúszni, és 7 hónaposan mászni.Előtte volt két hét,amikor variálta.:)
2011. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azért mert az enyém 8 hónapos volt és most kezdett el kúszni.ezért kérdeztem mikor.
2011. máj. 14. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnek a válaszok, ugyanis a 6 hós fiam pár napja rájött, hogy helyet tud változtatni, minekutána forogni csak hátról hasra tanult meg. szóval rájött, hogy kúszva mehet mindenfelé. édes, mert kizárólag hátrafelé közlekedik :-D nem egészen egy hete teszi mindenzt, viszont 3 napja rendszeresen négykézlábra áll és egy-kettőt hintázik. le vagyok döbbenve, mert fél évig konkrétan nem csinált semmit. látszólag. a hátról hasra forgás nincs egy hónapja, hogy megy neki.
2011. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónaposan kezdett el kúszni,most 1 éves de még mindíg ez a kedvenc mozgásformája!persze azért néha mászik is meg már bútorok mellett feláll,tipeg de a kúszással bejárja az egész házat!
2011. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az en babam mar kb 7 honapos koratol kuszik de meg mindig nem maszik.most 10 honapos.hintazik a terden elore hatra mar 2 honapja.most mar megprobalja huzni a labat elore de meg hasra fekszik.most mar inkabb az allas es a lepegetes erdekli.nekem azt mondta anyukam hogy en nem masztam hanem kusztam aztan pedig megtanultam jarni.
2011. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!