Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a fiam, mikortól...

6 hónapos a fiam, mikortól lehet humana ha 2-es tápszere váltani?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Úgy tudom 6 hónaposan kell váltani 2-re, de nem egyből, hanem kell adni 1-est is előtte, mert másabb az összetétele, mint a start-é!!!

Mi úgy jártunk, hogy bőven már 8 hónaposan, egyik napról a másikra egyszer csak a humana start tápszer nem volt neki elég laktató, már vagy fél litert megivott és még egy teljes adag tejpép ami után már nem volt éhes és el tudott aludni! Ja tuti nem volt fogzása, meg a hasa sem fájt egyszerűen nem laktata a tápszer és éhes volt!!!!

A gyógyszertárba, meg éppen az nap váltottam ki 3 receptet a startból ami 9 doboz volt és csak 6 kaptam, a maradékért mentem másnap és szerencsém volt, mert beváltották őket 1-re és 2-re!!! Azóta nem éhes a manóm!

Boldog babázást kíván majdnem 9 hónapos anyuka!

2009. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!