Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány cm és hány kiló volt a...

Hány cm és hány kiló volt a babátok, amikor nem fért el már az autós hordozóban (0-13), és váltani kellett nagyobb ülésre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem is az volt a baj, hogy nem fért el, hanem nem érezte jól magát fekve, és ki akart mászni a hordozóból. Ez 8 hónapos korában volt (ekkor kb. 8 kg volt).

9 hónaposan váltottunk 0-25-ös ülésre, ő még ekkor is csak 8,3 kiló volt. De így legalább nem kellett mindig feküdnie, és sokkal jobban elvolt benne, mert kilátott, nézelődhetett. Dönthetőt vettünk, így ha alszik le tudom az ülést dönteni.

2011. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

10 hónaposan vettünk 9-18 üléest

Akkor volt 9 kiló és 79 cm.

2011. szept. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

9 hós kora óta nem fér el hosszban, de ülni még nem tudott.

1 éves kora óta (akkor 9 kg és 75cm volt) ül szemben a menetiránnyal. azóta ül stabilan.

2011. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krisztivan ***** válasza:
11 hósan vettünk neki 9-25-ös ülést.Dönthető,kagyló.9kg és 75cm volt.Szeretett volna kilátni Ő is és igazából ezért kellett váltani.
2011. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11 hónaposan vettünk, mert az eladó azt mondta hogy 13 kiloig ugyse használja senki, hanem az a fontos mikor már a baba lába nem fér el, pl nyomja az elsö ülés. az én kisfiam 11 honaposan volt kb 10 kilo, de magas, azota gyerekülés van ezt jobban szereti és én is.
2011. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most 7 hónapos a lányom, már megrendeltem az ülést. Még kb. 1 hónapot kihúzunk a hordozóval, mert még nem elég stabil az ülése. Legutóbbi mérésen volt 8300 gramm és 71 centi, de azóta nőtt hosszra. De már nagyon nem bírja a hordozóban, kényelmetlen neki. Folyton előre dől benne, fel akar ülni.
2011. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!