Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem eszi a "darabos" ételt?

Miért nem eszi a "darabos" ételt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8,5 hós. Vettem neki a korának megfelelő, már darabosabb bébiételt. De nem hajlandó megenni, csak a pépeset. Még szopik is. Mit tegyek h megegye? Vagy csak idő kell neki, és majd hozzászokik? Más is van/volt így?
2009. febr. 15. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 9 hósak vagyunk, és az én babóm sem eszi meg a darabosat, csak öklendezik tőle. Sokszor a szívbajt hozza rám. Azt mondják nem szabad erőltetni. Szoktam is neki mondani, hogy mi még az oviba is botmixerrel fogunk menni, anyukám jókat mosolyog ezen, de engem igen is bánt, hogy csak a pépeset eszi.

Sok sikert!

2009. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanez a helyzet a 9,5 hónaposommal... még egy kis idő kell
2009. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hónapos a kisfiam, 8 foga van, nagyon szépek és vigyáz is rá. Azaz nem eszik darabosat, csak pépet. Remélem majd az idő megoldja. Próbálok sokmindent adni neki (kölegolyó, buláta, főtt répa, banán), de nem erőltetem.
2009. febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!