Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszertől lehet székrekedése...

Renibaba25 kérdése:

Tápszertől lehet székrekedése a 2 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
nestlé beba ha.1-es tápszert eszik szinte első perctől a babám, aki most két hónapos, de széklete jó estben két naponta van, mostanában van hogy csak három naponta... úgy hogy ha addig nem volt semmi akkor lázmérőzéssel rásegitek. lehet a tápszer az oka? ha igen milyet hazsnáljak helyette?
2011. febr. 24. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet a tápszer is, vagy alkati.

A fiam is ezt kapta, gondok voltak a kakival, de neki akkor is székrekedése lett, amikor elkezdtük az őszibarackot enni.


Próbáltunk valami Novalac nevű tápot direkt székrekedés ellen, de az sem segített. Én Laevolac kúrát tartottam neki, utána egy ideig rendben volt.

2011. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet a tápszertől a problémátok. Nálunk is hasonlóan volt. 2 hónapig jó volt a tápszer, aztán egyik napról a másikra nem.

Hogy milyent használj az jó kérdés. Nekünk a Humana jó volt 2-6 hónapos koráig, aztán amikor váltottunk már a 2-es Humana is székrekedést okozott. Ekkor jött a Beba, ami nagyjából jó, kb 2 naponta van széklet. Erről inkább az orvosodat kérdezd meg. Nekünk ajánlották ennyi idősen a Novalac Ac-t, ami elég drága, de jó. Persze mi abba a kevésbe tartoztnk, akinek nem segített. Hőmérőzés, glicerines kúp, cukros kamillatea segíthet.

2011. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!