Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöld, híg kaki, de biztosan...

Zöld, híg kaki, de biztosan nem tápszertől! Akkor mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kislányom már 8 hónapos, ma eddig 2-szer is zöld, híg és bűzös volt a kakija. Nem váltottunk tápszert, nem kapott semmi újat. Mi lehet a gond? Délután van rendelés, levigyem?
2011. okt. 24. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogzás?
2011. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fogzás szerintem is.
2011. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor ha nincs más tünet, nem kell elvinnem a dokihoz?

Amúgy fogalmam sincs, lehet-e fogzás, mert még nincs foga. :)

Nincs jobban megduzzadva, mint eddig, és egyáltalán nem nyűgös, jól is alszik.

2011. okt. 24. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Vigyed.A kisfiamnak is volt ilyen,elvittem és azt mondta az orvos,hogy vírus.Pedig neki sem volt ezenkívűl semmi baja sem.Jobbulást!
2011. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk 3-4hós korában volt ilyen egy alkalommal, nem vittem dokihoz, foga 8hósan jött ki végül, de ha mondjuk egy napig lenne, vagy 2 és más tünet is (rosszkedvű, nyűgös, sírós) elsétálnék vele a dokihoz, előbb nem.
2011. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk is volt ilyen folyt az orra és a visszanyelt takonytól lehetett, azt mondta az orvos. pedig szívtuk rendesen az orrát.
2014. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!