Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposan nagyon rosszul...

5 hónaposan nagyon rosszul alszunk.6szor keltünk ma is. Az ínye nem duzzadt. Mitől lehet ez a sok ébredés? Ti is így vagytok vele?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos mostanra sikerült úgy normalizálni a helyzetet, h csak 2X kelünk, de 2-6 hós koráig változóan fél - másfél- 1 óránként keltünk :S
2011. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is akkor kezdett sűrűn kellni. Nekem azt mondták, hogy mikor felébred megijed és nem tud egyedül visszaaludni. Valószínűleg, mert sötét van. Vagy mert nem talál Benneteket. Nálunk most kezd visszaállni a 3-4 óránkénti kelés. Kitartás!

Egy 6 hónapos baba anyukája.

2011. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

7,5 hónapos a lányom, és még most is nagyon sokszor ébred.

Neki sincs még foga. Nálunk kezdetektől ez van, lassan megszokom, bár időnként nagyon fáradt vagyok.

Az elején hónapokig hasfájós volt a lányom, akkor azért volt sokszor ébredés, szerintem azért a fogak a háttérben dolgoznak, attól sem tudnak rendesen pihenni.

Éhség miatt nem ébredhet?

De úgy érzem, hogy egyfajta megszokás is lehet már nálunk, mert sokszor kiveszem, szopizik pár kortyot, és már alszik is vissza. A nagyobbik lányom 3 éves és még ő sem alussza végig az éjszakát, egyszer-kétszer megébred még inni vagy vécére kell neki mennie....

2011. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalunk 3 hosan kezdodott, nem gondoltam a fogara.5,5 hós koraig orankent, felorankent keltunk ejjel. Kibujt az also ketto, azota csak enni kel, alszik tovabb.
2011. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyanez.6 hós kislány.Felordít,felveszem,már lehet hogy a vállamon visszaalszik. gyakran éhes is,de van mikor nem tudom miért kel. Fognak nyoma sincs.
2011. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!