Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Károsíthatja a látását, ha...

Károsíthatja a látását, ha mindig az izzókat nézi?

Figyelt kérdés
Pici babám állandóan a lámpákat bámulja, nemcsak a lakásban, áruházban is, vendégségben is, nézi az erős izzót. Nem károsodhat ettől a szeme?
2011. febr. 24. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nyugi! Nem hiszem, hogy hosszú ideig teszi. Az én gyerekeim is imádták az izzókat, míg picik voltak... na, azóta megnőttek szépen, sosem volt gond a látásukkal, egyik sem szemüveges :)
2011. febr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ettől én is félek mert az én babám is mindig azt nézi.mennyi idős a tied?az én babám 3-hos.van a szobánkban egy csillár és mindig azt nézi sőt még beszélget is vele.
2011. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
most lesz fél éves, de nézegeti már legalább 2 hónapja.
2011. febr. 24. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem minden pici imádja nézni a lámpákat! :) aztán meg a fényes dolgokat. pl. kilincs, aztán az átlátszókat. pl. vizes üveg... ezek korszakok:)
2011. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam, hogy káros lehet, mert én is, ha belenézek - főleg a konyhai erős izzóba -, pár pillanatra sötét foltokat látok, ő meg még olyan picike.
2011. febr. 24. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
ha hagyományos izzó akkor nem vészes. Leszokik róla. Az enyém is fél éves kora körül teljesen el volt a lámpáktól ájulva:)
2011. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!