Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van különbség a HA-s tápszerek...

Van különbség a HA-s tápszerek között? Ha igen mik? Ilyenekre gondolok: élettani hatás, íz, ár?

Figyelt kérdés
Fél éves múlt a babám és szeretnék neki feliratni valamit, mert egy ideje nagyon lecsökkent a tejcim mennyisége. Tudtok ajánlani egyet,amit nálatok kedvelt a babó?
2011. febr. 25. 06:15
 1/6 anonim ***** válasza:

HA-sat nem tudok ajánlani, mert mindegyik olyan bűn rossz keserű és vas ízű, hogy kisfiam úgy köpte ki, ahogy illett... így csak másfél hónapos koráig volt hajlandó elfogadni (Humana HA1 LC PUFA), majd váltanunk kellett simára. Hiába próbáltam Beba HA Aktívot adni, az sem vált be.

Sima Beba, Humana Baby-fit, Humana jó éjt viszont nem okozott ilyen gondot, megitta mindhármat (bár a Baby-fit banános, eléggé megfogta a pociját.)


Sok különbség egyébként nincs közöttük, nagyjából hasonlók összetételükben.

2011. febr. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak végig Milupa HA tápszerei voltak. Kezdtük a Nenatal-lal ez egy koraszülötteknek való tápszer, utána a HA Start, majd a HA 1 Optima, most pedig a Ha 2-t eszi. Ez nem egy olcsó tápszer, de nekünk nagyon bejött.Szerintem a védőnőddel vagy a gyerekorvossal meg tudod beszélni hogy melyiket ajánlják .
2011. febr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a babád nem koraszülött, vagy fejletlen, súlyban vagy bármi másban akkor jó a sima tápszer. A HA- s, mint az elsö hozzászóló is írta, rosszabb az íze, úgymond majdnem gyógyszer ízü, megvédi a babát ugyan az allergiás tünetektöl, de drágább, és helyenként csak rendelésre kapod meg.
2011. febr. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi Milupa Pepti-t eszünk, és finom, olcsó, tudom ajánlani. Pont most próbáltam váltnai Humana-ra, de iszonyat nehéz elkésziteni, nekem mindig becsomósodott, szűrni kellett, stb. és az ÁRA!!! Horror!!! Háromszor annyiba kerül, mint a mi tápszerünk...

Szóval én kértem ismét a megszokottat, pont tegnap fogyott el a teszt-adag a másikból.

2011. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem Humana, hanem BEBA Pro volt a teszt-adag! Na, azt ne vedd...
2011. febr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most voltunk a dokinál Milupának a Pregminját írta fel, mert tejallergia gyanús a baba. De a kis aranyos úgy issza, mintha eddig is ezt kapta volna. Pedig elég silány szaga van a löttynek. Köszi a válaszokat, üdv
2011. febr. 25. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!