Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos fiúnak milyen első...

10 hónapos fiúnak milyen első cipőt javasoltok? (úgy néz ki, el akar indulni a napokban)

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:
És hányas cipő kellett a tiéteknek ebben a korban?
2011. febr. 25. 16:46
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk az Elefanten nagyon bejött és az ortopéd orvos is elégedett volt a választással.

Az enyémnek nagyjából 1 évesen vettük, 19-eset.

2011. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én még nem vennék neki cipőt.

Attól, hogy elindul, gondolom nem fogod még rögtön kint sétáltatni. Bentre meg nem kell cipő, csak zokni.

Az én fiam 7,5 hónaposan állt fel, 9 hónaposan már pár lépést megtett egyedül, de igazán csak 1 évesen indult el. 13 hónaposan kapott először cipőt, mikor már idebent is hosszabb távokat megtett, nem esett el a saját lábában állandóan.

2011. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem jár stabilan, egyedül, addig szerintem puhatalpút vegyetek (liliputi), utána, amikor már egyedül megy tényleg, nagyobb távokat is, jöhet az Elefanten. Legalábbis mi így csináltuk. Nekünk 10 hónaposan kezdett menni, de ragaszkodott sokáig a kezünkhöz, így viszont rengeteget ment. 11,5 hónaposan indult el egyedül, akkor vettük az első Elefantent.
2011. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!