Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már megint nem kell neki a...

Már megint nem kell neki a tápszer / tejital / tej / kakaó. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom vele egyiket sem megitatni, ha megérzi a szagát, már rázza a fejét. 14 hónapos lesz, azért még valami tejalapú cuccra szüksége lenne, de nem kell neki
2011. febr. 25. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj neki joghurtot, vagy tejbegrizt gyümivel.
2011. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Ő is 14 hónapos, amikor betöltötte az 1 évet, saját magát leszoktatta. Azóta nincs minden nap meg a fél liter tej alapú táplálék. Mondtam a gyerekorvosnak, tanácsot kértem tőle, azt mondta, mindent ehet, amit akar, ezeket próbáljam végig, de ha nincs meg, akkor nincs meg, akkor neki kevesebbre van szüksége, ne idegeskedjek emiatt.
2011. febr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónapoos kora óta nem hajlandó meginni ezeket. Először bele voltam betegedve, de a gyerekorvos megnyugtatott, hogy ilyenkor már lehet pótolni mással. A napi 5 étezésből legalább 3 tejalapú, és úgy tűnik, hogy semmi gond a gyerekkel (9 hónapos múlt).
2011. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!