Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél-egy éves gyerekek szülei....

Fél-egy éves gyerekek szülei. Mi a jele annak, hogy fejlett idegrendszere van a babámnak? Vizsgálják ezt a neurológián?

Figyelt kérdés

- 3 hónapos korától átalussza az éjszakát

- nem fél a porszívótól, turmixtól

- nem ijed meg lépten nyomon

Ezek alapján gondolhatom, hogy jó idegrendszerű?


2011. febr. 25. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

ezek nem extra dolgok szerintem(vagy akkor az én babám s sokunké is ilyen)a fiam sosem félt a porszivótol,sőt!imádja,megy és pacskolja és sikongat örömében ha megy,s nem is volt ijedős sem.jó persze össze rezzent néha hirtelen zajtól,de nem volt ilyedős.

ez normális,nem csodababa v ilyesmi!!!:)és nem hiszem h ezt vizsgálnák:)

2011. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első hozzászólóval.

Az enyém sem ijedt meg semmitől. Sőt az elején úgy aludt el, hogy bekapcsoltam a porszívót.

2011. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert a szomszéd meg rögtön ordít tőle. Sőt egy éves létére felkel többször éjjel. És instabilnak tűnik.
2011. febr. 25. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem elkeseríteni akarlak, de az én lányom is átaludta az éjszakát 3 hós korától anyatejes létére!Aztán jött csak a feketeleves....6 hósan "elromlott" :)

onnantól 13,5 hós koráig milliószor kelt éjjel!Most másfél hónapja megint jó alvó!

Soha nem félt a porszívótól, sőt nagyon nyugis és jó baba!10,5 hósan elindult!De ettől nem fejlettem a többi gyerkőctől!

pl nem beszél csak egyetlen egy szót mond: kell

Másnak ennyi idősen már nagyon sok szót használ a babaája!


Szóval ettől nem frjlettebb, csak ő ebben jó!És inkább örülj, hogy jó alvó, és használd ki tudja meddig tart!


15 hós kislány anyuja

2011. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. a mi babónk 9 hónaposan, tehát 6 hónapja jó alvó. Motorikusan nincs előre, sőt inkább le van maradva, mert nem ül fel magától. Verbálisan nagyon fejlett, szótagol szépen, papa, mama, nem, igen értelemszerűen használva megy.
2011. febr. 25. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!