Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem lehet 6 hónapos...

Tényleg nem lehet 6 hónapos kor után tápszert íratni? Vagy ez csak a HA-s tápszerre vonatkozik?

Figyelt kérdés
Kislányom koraszülött volt,nem akart szopizni, és a doktornő a BEBA HA START AKTIVOT írta fel nekünk. Még mindig azt eszi, de jövőhéten betölti a 6 hónapot,és azt mondták utána már nem írhatják fel.Akkor ez után milyen tápszer következik? Természetesen megyünk majd tanácsadásra, és majd ott mindent megkérdezek, csak addig is érdeklődöm.Köszönöm előre is a segítséget!
2009. febr. 15. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
csak HA-s tápszer a támogatott 6hó után, legalábbis nekem ezt mondta a doki
2009. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy tudom, hogy a HA tápszereket min. 1 éves korig támogatják. De az a biztos, ha megkérdezed az orvost.

2009. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kisfiam most töltötte be az 1-t és végig HA-s tápszert kapott méghozzá BEBA-t. A felírással nem volt gond soha. / hónapos korig a start-ot utána meg a sima HA-t.

Nyugodj meg kapni fogjátok, már csak azért is mert korababa.

2009. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Ha-ra van támogatás 1 éves korig,a simára nincs fél éves kor után.Ha olyan mértékben fennáll az allergia,akkor viszont 2 éves korig kiirják a Ha-t.
2009. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki,hogy a milupára nincs 6hóstól támogatás a barátnőmnek meg simán kiírta a dokija na ez hogy lehet?
2009. febr. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak:az se rossz,de ez sima milupa volt vagy hypoallergén?
2009. febr. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit a b.nőmnek kiírtak 6h-tól az már sima milupa volt,előtte ha0+.
2009. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!