Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fitymaszűkületet mindig...

A fitymaszűkületet mindig plasztikával-körülmetéléssel "kezelik"?

Figyelt kérdés

Kisfiam 20 hónapos és egyáltalán nem lehet hátrahúzni a kukiján a bőrt.Születésétől fogva minden fürdésnél "tornáztattam",de semmi.Nem akartam sosem erőltetni,mert tudom ,ha bereped,akkor a gyógyulás hegesedéshez,letapadáshoz vezet.Egyébként semmi problémánk vele,pisilni rendesen tud,se váladék,se gyulladás.Csak hát ez így mégse jó. :(

Szóval nemsokára megyünk vele urológushoz,csak kíváncsi lennék mire számíthatunk.Nem szeretném ha körülmetélnék (ha nem muszáj);mert hát végül is nem véletlen van az ott eredetileg. :)


2011. febr. 25. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

3 éves korig nem kell hozzányúlni.. ne eröltesse!majd a természet megoldja. ha nem, akkor majd ráér 3 évesen orvoshoz fordulni.



egy sebész!

2011. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk a 2 éves kontrolon írt fel a doki krémet, és az 3 nap alatt rendbe hozta.
2011. febr. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Igen, 3-4 éves koráig normális, mert sejtes letapadás van... majd utána érdemes foglalkozni vele, de csak nagyon óvatosan.

Nekem teljes körülmetélés volt gyerekkoromban, nagyon sok inzultus ért miatta és most felnőttként, amikor használnám, csak a kárát látom. Ronda foltos lett a makk, ki van száradva, fáj, amikor mereven használnám. Ráadásul a kisgyerekkorban végzett műtétnek akkor pici a nyoma. Most már az akkor kis heg... nagy heg lett. Elég undorító

2011. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos sok embernek lesz nagyon ronda meg használhatatlan is a körülmetélés után :(

Nekem is ez van

2011. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!