Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiamnak ma azt mondta az...

A kisfiamnak ma azt mondta az orvos, hogy huzogatni kell fürdetésnél a fütyijét, másoktól meg azt hallottam, hogy nem szabad. Mert fitymaszűkületet okoz?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is azt mondta az orvos h kell. SŐT!!! egy alkalommal mikor nála voltunk, teljesen hátrahúzta neki a bőrt. Simán hátrament, nem fájt neki és nem is sírt. Azóta én minden fűrdésnél csinálom neki.

7 hósak vagyunk

2009. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekunk is azt mondta a doki,h kell es en csinalom is.Mi 1 hosak vagyunk.Inkabb mint h felvagyjak mint a keresztfiamnak.
2009. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Én ebben a dologban a védőnő elmondásával ellentétben anyámra,anyósomra és a gyer.orvosra hallgatok:naponta 2-3 alakalmommal(1. perctől) addig húzom hátra,amíg a bőr engedi.Hónapról-hónapra látni,hogy 1 picit mindíg jobban lehet.
2009. jan. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk is azt mondta egy urológus ismerős hogy kell,minden fürdésnél egy kicsit.Persze óvatossan.
2009. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a doki és a védőnő is azt mondta, hogy NEM szabad első éves korig. Megkérdeztem a fiú gyermekes barátnőimet, nekik szintén ezt mondta a védőnőjük. Jó lenne tudni, hogy mi a helyes...
2009. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk is azt mondta a dr-nő,hogy 1 éves kor után kell!
2009. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Én is abba a táborba tartozom, akinek azt modta a dokinénije, hogy nem kell húzogatni. De most megijedtem, hogy ilyen sokan azt írtátok, hogy kell.
2009. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
1 éves koráig nem szabad, ha gond van 3 éves korában kezdenek vele valamit! ezt egy gyereksebész mondta.
2009. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Masodik vagyok,a, keresztfiam 1 eves sem volt es vagtak neki...en huzogatom a fiamnak furdes utan,az nem faj neki...de nem szeretnem h abban reszesuljon mint a k.fiam,szegeny napokig ,meg pisilni sem mert es non stop sirt...

dehat mindenki maga dontse el h kire hallgat.

Lehet lepontozni ismet!

2009. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm hogy ilyen gyorsan reagált!
2009. jan. 16. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!