Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet Bp-n keresztelőruhák...

Hol lehet Bp-n keresztelőruhákat kapni,3-4 hónaposnak valót?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Corában láttam keresztelős együttest, újszülöttől 1 éves korig van a babákra, body tipegő sapka és kocsi kabát kb. 5-6000 volt.

Brendonban is vannak nagyon szépek, de drágák.

A Könyves Kálmán körúton van egy üzlet www.babaeden.hu ha kislányod van, hott nagyon szép hófehér pelerint lehet kapni, ami alá egy bármilyen színű tüll,vagy csipke,bársony ruhácskát adhatsz bodyval, harisnyával!


www.vatera.hu vagy www.teszvesz.hu ott a ruha vagy divat kategórián belül vannak a baba ruhák, s ott rengeteg új, vagy egyszer használt keresztelős ruha van nagyon jó áron!


A visegrádi utcában www.bebibolt.hu vannak még tipegős keresztelős ruhácskák jó áron.

2009. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, megnézegetem őket!

Szép napot!

2009. febr. 16. 10:07
 3/3 anonim válasza:

A [link] -n sok szép keresztelőruhát találhattok.

A vevőszolgálatosok segítőkészek és kedvesek.

Csak ajánlani tudom őket.

2009. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!