Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám csak a tápszer...

Ha a babám csak a tápszer adagjának a felét eszi meg, odaadhatom neki egy-két óra múlva, vagy frisset csináljak inkább?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem szoktam odaadni, pedig van, hogy 100 milliket kel kiöntenem. Egyrészt ha már beleivott a baba, elkezdenek szaporodni benne a bacik, másrészt másodszor nem javasolják melegíteni. Lehet, semmi baja nem lenne, de nem kockáztatok.
2009. febr. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt én is megkérdeztem a gyerekorvosunktól ( 4 hós volt akkor a lányom) és ő azt mondta, hogy ha hűtőben tárolom, akkor a következő etetésnél odaadhatom neki a megkezdett adagot.

De ezt újszülötteknél/korababáknál nem lehet, csak ha már érettebb az emésztő- és immunrendszerük.

2009. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

eleinte én is mindig kiöntttem, de mostmár odaadom neki és semmi baja nem lett, bár eddig sem volt kényes a gyomra hál istennek.

de az a legtutibb, ha megkérded az orvosodat.

2009. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ő még csak 2és fél hónapos, inkább akkor frisset adok neki. Ezen ne múljon az egészsége.
2009. febr. 16. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én eleinte úgy csináltam, hogy kétfelé öntöttem a tápszert és ha még kért jött a következő cumisüveg, ha nem akkor ment a hűtőbe és legközelebb megette. Mostmár 4 hónapos és ha nem eszi meg, fogom be a hűtőbe, legközelebb megeszi, semmi baja nem lesz tőle. A doki valószínű azt fogja mondani csinálj frissen, meg a dobozra is az van írva, de ez csak elővigyázatosság. Amúgy meg ahogy érzed, baja nem lesz a bébinek az tuti :)

Üdv.

2009. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!