Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van vicces kisbabás/kisgyereke...

Van vicces kisbabás/kisgyerekes saját történeted?

Figyelt kérdés
Kérlek, írd le!
2011. febr. 26. 12:17
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

A kislányom másfél éves. Nemrég kezdett el "beszélgetni", ami kimerül az anya-apa, papa-mama, állatnevek és köszönésekben.

Édesapám a fal felé fordulva próbálta kipihenni a meghúzótott derekát, amikor a kislányommal elmentünk látogatóba.

Odarohan

- Papa! Papa! Papa! Édesapám nyöszörögve odafordul, mire a lányom vigyorogva: - Szia!

A papa köszönt majd nyögve visszafordult. Amint elhelyezkedett a lányom ismét Papa! Papa! Papa! Édesapám ismét nyögve megfordult amire ennyit kapott egy vigyor kíséretében: Szia!

Apám visszafordult kissé idegesen. De a lányom folytatta a papázást. Édesapám hiába szólt hozzá, hogy itt van, hallja, a kislányom nekiállt kétségbeesni, szólongatta, folytak a könnyei. Próbáltuk elcsalni onnan, de mindíg isszaszaladt és szólongatta a papát. Az ember szíve belesajdult annyira kétsébeesett volt a hangja.

A papa biztos volt benne, hogy ez most fontos lesz ezért megint megfordult:

- Na mondja kisunokám!

- Szia!

2012. márc. 12. 13:27
 32/46 anonim ***** válasza:
81%

Kislányom 11 hós ..ő is most kezd már beszélgetni:)

Apukája jött ment a lakásba...mondom a magzatomnak

-kiabálj apának...:)

erre ő

- bácsi-bácsi!!! :ssss

Apa rám néz kérdően:DDD

A könnyem csorgott annyira röhögtem,az arckifejezésén:D

2012. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Szakadok a nevetéstől,folyik a könnyem is.

Az én gyerkőcömnek is voltak állati vicces dolgai,fel is írtam mindet.

Pl: 2 és fél éves volt,és a galériánkban volt egy lámpa,amit tilos volt felkapcsolnia.Anyukámék vigyáztak rá,és mivel tudta h anyukámék nem tudják h az neki tilos,ezt mondta: Nééézd mami,lámpa.De jóóóóóó.....(kis sunyi:D)

Beszélgettek az egykorú barátnőjével 3 évesen:

-Én ojodába fogok járni-

-(lányom):Nem ojoda!!!!! O-BO-DA!!!!


Ugyanezen a napon mondja nekem: Úúúúristen,Ivett még nem tud írni!!!! :D


Domi kapott kisbiciklit,a sógornőm kérdi: Ezt apától meg anyától kaptad?

-Neem,hanem vettük.


Én: Elmenjünk a játszótérre?

Domi: Nem mert köhögök,meg vérnyomásom van,meg taknyos vagyok.Majd akkor menjünk ha nincs vérnyomásom meg nem köhögök.


Második óvodai nap reggelén készülődök,kérdezi: Hová megyünk?

-Óvodába.

-Már megint?????????


Pénztárost játszottunk,vettem 2 vizet,tejet,kakaót,húst,tűzőgépet.Kérdem,mennyit fizetek?

-2000 dollárt..azt hiszem.


Babáztunk,és hívtam Domit játékból h akkor menjünk sétálni.Elsiet a táskájáért:-Jó,jó,csak még hozom az ingósságaimat.


Kicsit köhögött,de volt h nem köhögte fel,kértem h köhögjön egy nagyot.De direkt hörgött tovább,azt mondta h ő most dorombol.


"Szaladtam a furi kis lábaimmal."


Meccset néztem,Domi nyaggat h játsszunk.Mondom meccset nézek,nem zavar?

"Hát..de."

2012. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%

Én: Hol a macska?

Domi: Elment egy férfival.

É: Férfival??!!

D: Vagyis egy nővel.Nő macskával.


Elhoztam egy pólót anyukámtól,felvettem pizsamának.Domi nézegeti rajtam: -Nagyon szép pólója volt Maminak.Mikor még nem volt hájas.


Apa: Lefagyott a gép.

Domi: De hát meleg!!!!!!


Domi: A múltkor jól megijesztettem Tamást mikor bemásztam a szekrénybe.

Én: És ez hogy jutott eszedbe h így vicceld meg?

D: Mert én egy szórakoztató gyerek vagyok.


A kocsiban ette az uzsonnáját,egyszer csak megkérdi:

-Ha olyan dolgot veszünk a szánkba ami nem oda való és lenyeljük,attól lesz vmi bajunk?

-Beleharaptál a szalvétába?

-Igen. :D


Domi a kisöccséről:

-Olyan jóóó szagú a feje.


-Rögzítsd a szájába a cumit.


-Micsoda agresszív hangokat ad ki.


-Kiköpje a cumit.


"Bekennél napfénnyel?(fényvédővel)


Próbáltam Benit hőmérővel kakiltaTNI,Domi erre: Vigyázz mert kakás lesz a mérőszalag!


D: Füles egy szamár,ugye?

É: Igen.És azt tudod h Kanga milyen állat?

D: Egy ilyen..ugrálós micsoda.

É: Kenguru.Tudod hol élnek a kenguruk?

D: Igen,Svédországban. :D :D


"Olyan jó anyaszagod van.Ne zuhanyozz este mert a tusfürdő lemossa."


"Most mikor voltunk a Fórumban vagy hol,ült a padon egy néni,bocsánat hogy ezt mondom,de olyan öreg volt,azt hittem ott fog meghalni. :D :D

(majdnem bepisiltem úgy röhögtem,ilyet!!!!!!:D )


Nem tettem hozzá,ezeket szó szerint mondta a gyerek.(nekem pont ezért olyan vicces):D

2012. márc. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
:DDDD van szókincse a porontynak:)))
2012. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éves lehetett a keresztfiam...

mentem a kutyát megetetni,jött velem.

Mondott már szavakat de még csak akkor kezdte:)

A kutya a házikójában volt,én beleöntöttem a táljába az ételt erre a keresztfiam oda áll a kutya elé és elkezdi kiabálni:):

-vava-vava ham-ham ham-ham :DDD

2012. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
100%

A bátyám 2 éves volt, amikor én megszülettem. Nagyon korán kezdett beszélni, ráadásul helyesen és rendkívül választékosan, amitől mindenkinek leesett az álla. :)

Még pici baba voltam, úgy két hónapos (tehát friss élmény volt a bátyámnak, hogy van rajta kívül még egy gyerek otthon), amikor anyukám bement vele meglátogatni a kórházba egy barátnőjét, akinek szintén épp akkor született kisbabája.

Anyukám barátnője mutatja a pici babát a bátyámnak és megkérdezi:

- Ugye milyen aranyos? Na, hazaviszed?

Mire a két éves bátyám halálosan komolyan:

- Nem, köszönöm. Már van nekünk egy ilyen otthon. Ha majd elfogy, akkor kell megint.

:D

2012. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

1 éves öccsének mondja a lányom: Na mi van te férfi?:)


"Hú de SZAKSZERŰEN kapaszkodtál fel Benikém."


-Beni még mindig nem tudja h létezik?

-Nem,még nem tudja.

-De hát vannak fájdalmai,nem?Abból nem tudja kiizélni h létezik??


wc-n ült,már késésben voltunk az oviból.Kérdezem türelmetlenül h készen van e már.Erre Ő: Figyelj, anya!HIVATALOSAN még nem jött semmi.(ő nem nevetett,halálkomolyan mondta!!!:D)


Domi a szobából beszélgetett apával,de nem értette mit mond,mert messze volt.: Apa,szerintem ezt a beszélgetést halasszuk későbbre,mert semmit nem hallok. (kb 5 éves)

2012. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves kisfiam mindig elkísér wc-re. Egy alkalommal mutogat a lábam közé és mondja: kuki-kuki! Mondom neki, hogy anyának nincs kukija. Erre kérdőn rám néz és azt kérdezi: hónap? (holnap) Mondtam neki anyának holnap sem lesz kukija:))))) Annyira édes volt!
2013. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 3 éves.Ez ma történt.

játszunk éppen kávét főz nekem..a kis müanyag csészébe kis kávéfőzőjével...anya kész a kávéd...tejet kérsz bele kérdi.

Igen kérek...

jo adok de nem boltit ám...hozza a játék müanyag tehenet odarakja a tőgyét a kis csésze fölés és "belefeji "nekem a tejet..:-))Ez igazi tejcsi anya...a boci adta nem az üveg..))

Hozzáteszem tehenet élőben még nem látott csak tv ben...vagy a neten...:-))És pesten lakunk...de sokat tanul a könyvekből...Szerintem nagyon aranyos volt és jot mosolyogtam rajta..tündérien adta elő..:-)

2013. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!