Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik éjjel 8...

Miért nem alszik éjjel 8 hónapos babám?

Figyelt kérdés
8 hónapos babám nagyon rosszul alszik éjszaka.este 11 előtt nem hajlandó elaludni,és éjjel sokszor felébred.van hogy elég ha visszadugom a cumiját,de van amikor keservesen sir és fel kell vennem.3 hónapos kora óta nem eszik éjjel.innivalót kinálgatom mikor felkel de az sem kell neki.ha sírni hagyom mert sehogy se jó elalvás előtt max 3-4 perc és olyan szinten behergeli magát hogy tiszta viz lesz és remeg és nem hagyja abba a sirást csak ha felveszem .aztán leteszem és kezdődik ujra.mit tegyek?nagyon fáradt vagyok már.ez hónapok óta igy megy.
2009. febr. 16. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Délután mennyit és mikor alszik?
2009. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Először is ilyen esetben kell szólni a védőnőnek,vagy a gyerekorvosnak ha ilyen a probléma.Nappal ha szopik,akkor tedd többször cicire,és mindenképp vidd ki a levegőre fél órára legalább naponta 2X!Nekünk is hasonló volt a probléma,de aztán egyik napról a másikra megszűnt.Ha nagyon rossz idő volt,akkor a szellőztetésnél szoktam az ablakhoz vinni egy kicsit,hogy Ő is szívjon friss levegőt,hidd el beválik!Próbáld ki,és majd pár nap után írd meg kezd-e alakulni a dolog.Ha akkor sem,akkor mindenképp szólj orvosnak!
2009. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló a helyzet. Én is ki vagyok már. Bár nálunk a legnagyobb probléma a fogzás, gondolom, mert mikor kibújik egy fogacska, utána pár napig jól alszik, bár ilyenkor is kel minimum egyszer, aztán kezdődik minden előről. Mi minden nap megyünk levegőzni akkor sem jobb a helyzet. Próbáltam már hogy délután kinn aludjon, úgy is nyűglődés volt éjszaka. Talán kinövik.

Bocs, hogy közbe belekérdezek, de miért kellene orvoshoz vinni. A barátnőm kisfia 2 éves és még a mai napig felkel egyszer kétszer, az unokatesómé szintén nagyon rossz alvó, és egyik sem beteg.

Ja mi most leszünk 9 hónaposak.

2009. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nappal 2szer alszik kb 1-1,5 órát.

Doki szerint minden rendben van vele,védőnő azt mondta hagyjam hagy sirjon.de én hamarabb kiakadok a sírástól mint ő.fogzás nálunk is van,még nincs kinn neki egy foga sem.akkor lehet az a baj?

2009. febr. 16. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!