Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális ha 12 napos babám...

Az normális ha 12 napos babám az utóbbi 2 napban gyarapodott, de ma 40 grammal kevesebbet mutatott a mérleg?

Figyelt kérdés
eszik rendesen,csak azon aggódok,hogy esetleg nem elég laktató a tejem már.tudom,hogy igazából heti-havi lebontásban kellene nézni a súlyát,de a gyerekorvos mondta,hogy mérjem.
2011. febr. 26. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
én soha nem mértem! lehet ma picit többet kakált mint tegnap, és emiatt van a súly különbség. v többet izzadt, v többet mozgott.... picit kevesebbet evett....
2011. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát igen,tutira többet kakilt:)de nem gondoltam,hogy ennyivel
2011. febr. 26. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:

40 gramm az semmi, ne izgulj. Elég egy plusz kaki vagy két extra pisi :)


Mérj csak egy meg egy teli pelust és meglátod, milyen sokat számít. :) Semmi baj, boldog babázást!

2011. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt! A pisis pelusokkal jó sok súly lemegy néha :-)
2011. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most megnyugodtam,köszönöm a válaszokat!:)
2011. febr. 26. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Célszerű mindig ugyanabban az időpontban (pl. fürdés előtt) pucéran mérni.

Én 6 hetes koráig naponta, 6 hónapos koráig hetente mértem a fiam súlyát. Nagyon nehezen tanult meg szopizni, még itthon is fogyott tovább.

2011. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztosan ki fogtok nevetni, de én a teli pelusok súlyát is mindig mértem (levonva a pelus nettó súlyát), és felírtam. Néha rendesen megteltek :) Persze nálunk azért kellett a mérleg, mert az elejétől nagyon kevés volt a tejem, és ki kellett egészíteni tápszerrel, így minden evés előtt/után mértem a baba súlyát. Ami biztos: ne aggódj a tejed miatt! Az pont olyan laktató, amilyennek kell lennie! És ne parázz a napi súlyingadozáson, teljesen normális, egyszer több a pisi/kaki, egyszer kevesebb.
2011. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!