Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok és abszolút...

31 hetes vagyok és abszolút nincs szükségem kismama ruhákra. Normális ez? A mérleg szerint híztam 8 kilót, de az hol van?

Figyelt kérdés

Ugyanazokban a gatyákban járok, mint 55 kilósan a terhesség kezdetén.

Nem érzem, hogy szorítana, de elgondolkoztat, hogy a velem egy időben lévő kismamák már mind terhesholmikban járnak.


2008. júl. 15. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj ennek! Gondolom azért csípőnacikban járkálsz, így kényelmesek lehetnek a régi nadrágjaid. Más irigyel ezért szerintem!!! Boldog babavárást!
2008. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
néha én is megijedek,mert túl picinek találom a hasamat és szerintem kicsi is,ahhoz képest,hogy már a harmadi trimesztert kezdem.Én is el tudom takarni ,ha kell,de mondjuk kismama nacit hordok.10 kilót híztam,de azt mondják nem látszik,én is 55 kilósan kezdtem.
2008. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jaja, ha felveszek egy bővebb felsőt, simán nem látszik semmi.

De akkor hogy lehet az a 8 kiló hízás? Annyit nem tesz ki a bébi meg a víz és a placenta.

Az orvos meg azt mondta, hogy még picit nagyobb is a kelleténél.

2008. júl. 15. 16:45
 4/9 anonim ***** válasza:
33hetes vagyok,en is55kg kezdtem,eddig hiztam 7 kilot,nekem is hol van az a7kg?nekem is pici a hasam,es mar elegem van abbol h.mindenki azon csodalkozik,milyen kicsi a hasam,de a baba meretei megfeleloek,a doki szerint.ugy hogy mas is van ezzel igy.
2008. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszike, megnyugodtam :)
2008. júl. 15. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Csak, hogy ti is mosolyogjatok egyet: én olyan 4.5 kgt híztam, mégis nagy a pocim, és mindenki azt kérdezgeti nem e ikrek. :)

2008. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 35 hetesen sem igazán volt hasam.
2008. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35 htes vagyok 4kg ot híztam és akkora a pocim mintha 3 dinnyét lenyeltem volna :D az sem jó ám hidd el örülj ha nincs pocid persze zavaró de nem baj elönyös :D
2008. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 31 hetes vagyok plusz 9 kg-val, de rajtam sem látszik semmi, én 60 kg-val kezdtem és 175 cm-rel.

Senki nem hiszi el hogy 9 kgt híztam, és főleg hogy lassan a 8 hónapba lépek, a hasam is nagyon kicsi 89 cm a kerülete, de a baba szépen fejlődik, jók a méretei.

Én is fel tudom húzni pár régi csípő gatyám, és nekem sincs egy kismama ruhám sem.

2008. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!