Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a fiam 1. születésnapjára? Olyat szeretnék ami kézségfejlesztö, sokáig leköti (nem unja meg hamar),10-15ezer forintig akár 2 dolgot is vennék. Ti mit vettetek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön az interaktív kutya, igaz kisfiam 3 hónapos, de azt kapta karácsonyra. Már most imádja. Fisher Price. Azt hiszem 12.000 volt. Érdemes körülnézni a honlapjukon, nagyon jó dolgok vannak.

Sok sikert.

2009. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Sztem az épitö kocka a tuti a kisfiuknál föleg!Az én fiam is azt kapott és már szét koptatta annyit épitett vele.Órákig lefoglalja vele magát és egyre ügyesebb!Az a lényeg hogy jó nagyot vegyél mert az nem kerül szájba meg könnyebb vele dolgoznia!Remélem segitettem egy picit!
2009. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi karácsonyra,13hós fiunknak vettünk tanuló kutyit a Brendonban. 5900Ft Volt! nagyon megérte!!
2009. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen valami építhető játékot ajánlanék.

Pl:az előbb említett fakocka,vagy dupló ez utóbbit később a sima legóval is össze lehet építeni.Vagy vannak sima építőjátékok is pl:Gabi kocka

2009. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Fisher-Price -nak nagyon jó játékai vannak. Nézdd végig a kínálatot én a Tanuló székét tudom ajánlani, ha 1 éves a babád.
2009. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!