Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam nagyon sirt es veralafu...

A fiam nagyon sirt es veralafutasos lett a bore a homlokan. Ez gyakori?

Figyelt kérdés

Ket es fel honapos babam kegyetlenul rosszul es farkas ehesen ebredt, egyik pillanatrol a masikra hatalmas orditast rendezett, meg levegot is alig vett szegenykem. Hamar megnyugtattam, viszont sok pici apro pottyben beverzesek lettek a homlokan es a hajas reszen. Mar regebben is volt ilyen, egy-ket nap alatt eltuntek a pottyok, de akkor is ijeszto.

Ti is tapasztaltok ilyet?


2009. febr. 16. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Még nem volt nálunk iyen,pedig nagy hisztis volt a lánom.Sokszor a mai napi´g nem semmi... :)

Háth valaki tud okosabbat írni.

Kérdezd meg a védönödet.Egy telefonhívás.

2009. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt ilyesmi. Tudom, hogy nem pont ez a kérdés,( igaz babámnak nem volt)magamon tapasztaltam hasonlót. Kicsit azért más szituban-tudom gusztustalan-a terhesség elején amikor hánytam, erőlködtem a homlokomon, és a szemhéjamon. Én azért felhívnám az orvost/védőnőt, mert ez azt jelenti, hogy gyengék az érfalai. Ezért pattannak el az apró erek. Lehet, hogy ez tök természetes, nem megijeszteni akarlak, mégiscsak egy törékeny kisbabáról van szó, elképzelhető, hogy az erecskék minden csöppségnél gyengébbek.
2009. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnál amikor pici volt és sokat sirdogált akkor a szeme alatt lettek ilyesmi bevérzések, de elmúltak. Úgyhogy nem gond csak tényleg ijesztő, meg sajnálja az ember dehát ez van. Szerintem kinövi majd, megerősödik a kis bőre meg nem fog annyit sírni se :):)

Üdv.

2009. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!