Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik típusú bébihordozó/autó...

Melyik típusú bébihordozó/autósülést ajánljátok újszülöttnek? Arra vagyok kíváncsi hogy a belső kialakítása melyiknek jobb a baba szempontjából? Mellékelek képeket, hogy jobban értsétek mire is gondolok.

Figyelt kérdés

Ezek lennének:

[link]


[link]


A belső szűkítő más a kettőnél az elsőnél olyan kis fejvédő van, a másiknál nagyobb a szűkítő. Az első is megfelel elég a picinek?


2009. febr. 16. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a másodikat választanám, az első nagyon nehéznek tűnik. A legtöbben hordozónak is használják, az első robusztusnak tűnik, nehezen tudom elképzelni, hogy beugrok a babámmal a boltba vele. Nekünk a másodikhoz hasonló kialakítású van, dagi kisbabánk beöltözve így az ötödik hónapban kicsit nehezen fér el benne. Más nem jutott eszembe ami hasznos lehet a döntésnél.
2009. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Az első képen a bébihordozó benne van a rögzítőjében azért látszik nagyobbnak amit csak az autóba tevéskor használnak.

Amúgy az első 3,3kg a második 4,5 kg.

2009. febr. 16. 14:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem, akkor az elsőt választanám, a már fent leírt okok miatt-talán több benne a hely-te hogy látod?
2009. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem mind a két szűkítő megfelelő, mondjuk nekem a második szimpatikusabb, pici korában a baba jobban körül van párnázva, nem csak a fejénél, hanem a derekánál is ,nem lötyög csúszik el benne a baba teste.


Élőben kellene megnézni a hordozókat, hogy melyik mekkora igazából széltét hosszát illetően. Szerintem az első verzió sokkal kisebb mint a második, az elsőt lehet hogy már 4 hónaposan kinövi a baba, míg a második fajtát akár 7-8 hónaposan is tudja még használni.


Én ajánlanám neked a maxi cosi cabriot! Sokáig lehet használni jó nagy, könnyű, huzatát nagyon egyszerűen le lehet venni s kimosni, és nagyon jó színekben lehet kapni.

2009. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

14:31-es válaszoló, egyelőre tanácstalan vagyok.:) De a súly az elsőnél jobb valóban.

Másik válaszolónak is köszi a véleményét! Persze meg szeretném nézni őket mindenképp, lehet igazad van méretét tekintve. Egyébként elolvastam több helyen is róluk leírásokat és az elsőnél is azt írja 13kg-os babáig jó.

2009. febr. 16. 14:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Van valami minősítés ami számokban van kifejezve, talán 1-2-ig ill. 3-4-ig. Most lehet rosszul írtam, de az mi pontosan? Úgy tudom rajta van a kis hordozók oldalán. Erre még tudnátok válaszolni? Jól tudom hogy a magasabb számú a jobb? Vagy hogy van ez a besorolás? Köszi!
2009. febr. 16. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az a lényeg, hogy a bébit el lehessen fektetni benne azt hiszem bölcsőfunkciónak hívják. Mert mi vettünk egy autósülést amibe nem volt szívem belerakni a drágát mert össze volt csúszva benne. A hordozónk az Maxi-cosi az nagyon szuper szinte mindig abba volt és azt a kocsiba is be lehet kötni. Azt hiszem nálad a második az az.

Üdv.

2009. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Mindegyik bébihordozó Mamas and Papas Viaggio márkájú.

2009. febr. 16. 16:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem akarok hülyeséget írni, hogy mi az a szám viszont az biztos, hogy vannak szabványok, és abból a 4-est érdemes megvenni mert az megfelel a mostani előírásoknak. Ha az a szám nem az akkor bocsi.

Üdv.

2009. febr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, szerintem egyre gondolunk! Köszi.
2009. febr. 16. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!