Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha leesik a baba az ágyról a...

Ha leesik a baba az ágyról a hátára, kb 30-40 cm (inkább a popóra) sérülhet-e komolyabban? Egyből felsír, nem hány, külsérelmi nyom nincs, utána nem lehangoltabb a szokottnál. Belső sérülés történhet-e? Vagy van komolyabb esés is?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 18:54
 1/5 A kérdező kommentje:
6 hónapos baba
2009. aug. 31. 18:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ezen tünetek mellett még az sem jellemző, hogy aluszékony lenne és sokat aludna, akkor szerintem nincsen semmi baja, de pontosan csak a jóisten tudja.
2009. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én hat hónapos babám is a napokban esett le AZ ÁGYRÓL. eLVITTÜK A KÓRHÁZBA, AHOL AZT mondták, hogy élénk, figyel dolgokra, semmi baja nincs. Meg sem vizsgálták. Jól van, azóta eltelt egy hét.
2009. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is esett le a hasára.Nyugi, biztos hogy nem lett semmi baja!Észrevennéd ha fájna valamije.

A lényeg hogy a kobakját ne nagyon koppantsa be.

2009. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám is gurult le az ágyról 6 hónapos kora körül.Ha a fejét nem verte be,akkor semmi baja nem lehet,mert azt írod,hogy ugyanúgy viselkedik,mint előtte.Vigyázzatok rá,mert ez intő jel,hogy mennyire nem szabad egy pillanatra sem egyedül hagyni az ágyon.
2009. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!