Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A jobb bordám alatt már vagy...

A jobb bordám alatt már vagy 4-5 napja fáj. Nem tudom, hogy ez belső fájdalom, vagy talán a bőröm, ahogy nyúlik? Külső tünete nincs. Lehet akár a baba is?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok, a baba fejfekvéses, elvileg a lábai lehetnek fenn, de nem tudom, hogy az-e.
2009. szept. 6. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már a 26. héttől nyomja valami a bordámat, állítólag a méh már olyan magasan van, hogy felnyomja a belső szerveket ( máj, gyomor..) és ezek nyomják a bordát... akár a baba is lehet. Nyugi, minden rendben!

2009. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ott fájt múlt héten,de éreztem a lábacskáit is arra kalimpálni.Lehet nyom valamit.Pár nap után elmúlt most is,meg legutóbb is,a 25. hét tájékán.Olyan érzés volt,mintha az epém fájna(régebben volt ilyen).Jobbulást!Üdv:29 h.km.
2009. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!