Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságy kontra matrac a földön?

Kiságy kontra matrac a földön?

Figyelt kérdés

20 hós a kisfiam, eddig szó nélkül aludt a kiságyban ami rácsos. Azonban mostanában sokszor felkel éjjel, mert szűk neki a hely. Jobban szeret aludni a nagy ágyon (ami szintén a szobájában van) persze melléfekszem nehogy éjjel leessen.


Mit javasoltok? Vegyünk neki egy nagy matracot a földre vagy a rácsos ágyát alakítsuk át neki rendes ággyá? (levehető a rács)


Nálatok hogy alszik a baba?


2011. febr. 27. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 13 hónapos korától alszik rendes nagy ágyon. Azóta tud le és felmászni rá. Sosem esett le. 17 hónapos lesz.
2011. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb az ágy, mint egy sima matrac a földön. Alakítások neki ággyá, gondolom van oldala, így nem tud leesni.
2011. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom (17 hónapos) sem szeret a rácsos aludni.Viszont így nappal nemigazán merem otthagyni a nagyágyon.Főleg azért, mert ő a tetőtérben aludna , míg én a földszinten teszek-veszek.

Nemrég vettünk neki használtan egy földre ágyazhatós gyerekágyat.Imádja.Könnyen össze lehet csukni (csak egy hajtás az egész), és ami a lényeg, hogy nem esik le róla.

Egyik nap a hét éves unokatesója aludt rajta.Azt mondta, hogy kényelmes.

2011. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam a matracon, mert nálunk meg az volt a probléma, hogy sokat forgolódott éjjel és a feje mindig felcsúszott az ágy felső sarkába és ettől felébredt egy csomószor. Aztán kipróbáltam azt, hogy a lepedő alá betettem egy vékony párnát, ez megemelte a fej részénél, és így a párna sem csúszkál el. Azóta már nem tud felcsúszni és szépen alszik, nem fordolódik. Nálunk ez bevált, amíg így alszik, addig nem akarom lecserélni a kiságyat a matracra.
2011. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi is szivacsot akarunk venni
2011. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor most átalakítom a rácsos ágyát kisággyá. Ha szűk lesz neki veszünk egy matracot a földre.
2011. febr. 27. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!