Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt vki ún intelligens...

Használt vki ún intelligens első kerekű babakocsit, ami nem bolygós csak így döl erre arra (quinny freestyle, meg jónéhány joggeren láttam már)? Könnyen irányítható? Lehet vele kanyarodni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen nekem ilyen van .Nagyon könnyü vele közlekedni.Van egy bolygós 4 kerekü kocsim is de azt nem szeretem.Nem is járunk vele.
2011. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekünk volt már fix kerekűnk és azt minden kanyarodásnál meg kellett emelni hátul, vagy rátámaszkodva lenyomni hátul hogy irányba kerüljön...

a bolygósnál tudom hogy ilyen probléma nincsen, de most a bolygós kerekűnket le kell cserélnünk mert olyan terepre költözünk.

Joggereket néztem (láttam) és egy részük fix kerekű (olyat nem vennék, nem bízok benne hogy könnyen irányítható)

másik részük meg ez amit írtam intelligens kerék, akkor ezekszerint nem megterhelő a kanyarodás vele??

Ahogy az elején írtam? (emelgetés, rátámaszkodás)

Az eladókat hiába kérdezem,ők egyből azt mondják hogy nagyon könnyű vele manőverezni, dehát ők ugye el szeretnék adni így nem tudom mennyire korrekt a válaszuk..

Köszönöm előre is!!!

2011. febr. 27. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek van intelligens kerekű kocsija!

Nagyon szereti! Teljesen meg van vele elégedve, sokat sétálnak vele erdőben is!

2011. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!