Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb mennyie kerül egy baba...

Kb mennyie kerül egy baba születése ha mindent "normálisan"ami kell megszeretnék venni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:

HA arra gondolsz, hogy mindent újonnan vennél meg, akkor szerintem kb 4-500.000.

Mi örököltünk sok mindent és használtan is vettünk, így jöttünk ki ennek a feléből kb, de egy idő után már nem tudtam követni a dolgokat (ráadásul ebben a szoba festés, berendezés, szőnyeg, függöny, polcok, szekrény stb nincs benne, csak a szigorúan a baba szót tartalmazó dolgok, pl ágy, pelenkázó...)

2011. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én kiságyat pelenkázósat használtan vettem 12.000-ért, rucik Tescosak voltak, és kínaiból, babakocsi új 40.000-ért (Bergon 3 funkciós), babafelszerelések (cumisüvegek, mellszívó stb.) kb. 20.000, hordozó újonnan akciósan 4000. Kb. 100.000 volt az induló.
2011. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen nagyon drága minden ahogy most az árakat nézegetem....
2011. febr. 27. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:

MI mindenből újat vettünk, viszont az olcsóbbakat:)

Ruhákat kaptunk(kb a felét) És így is 120-130 volt :(

2011. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk alaphangon volt 200 000 Ft. Ebben eddig benne van a bútor, festés, ruhák (új és használt), alapfelszerelés (ágynemű, kifogó, textilpelusok, plédek, pelenkázószivacs, cumisüvegek, lázmérő, 2 nagy csomag pelenka, popsitörlők, kád, kádállvány, légzésfigyelő stb.).

Az én plusz kórházi holmim (eldobhatós bugyik, tena betét, Garmastan kenőcs, melltartóbetét...)

A babakocsit még nem vettük meg, de 40 000 Ft lesz.

Egészségpénztárra vásároltam minden patikaszert, mint a vitamin, jód, vas, és mivel diabéteszes lettem, vércukormérő és tesztcsíkok...

Amit külön számoltunk, az a doki (persze nem kötelező a magándoki) 4 hetente 10 000 Ft. + a szülés, de itt nem mondott fix tarifát.

Kapni csak olyan dolgokat kaptunk kölcsön, amit nem is akartunk venni, pihenőszék, cumisüveg termosz, Aventes poharak, 4-5 db különböző méretű ruha. Ebből csak a mellszívó a nagyon hasznos, de ha kelleni fog hosszú távon, veszek sajátot. :)

2011. febr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

18:22

te hol jutottál ilyen olcsón új dolgokhoz?

Nekem is bergon kocsim van 2dx, de újonnan nem találtam 55nél olcsóbban!!!!

Én 113.000ig számoltam, de ebben nincsenek benne a kisruhák, a krémek, takarók, dekorok, stb...

2011. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom nézted e a bergonak az oldalát bár én nem ilyen babakocsit vettem,de úgy tudom hogy ott vannak 40 körül
2011. febr. 27. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:

18:22es vagyok, nem egyszerre szereztünk be mindent, mikor mit láttunk jó áron:)

nem vettünk pelenkázó komódot, helyette egy kiságyra tehető pelenkázó lapot vettünk 4,000ért.

Nem vettünk babaszekrényt mivel volt egy szabad szekrényünk a szekrénysorból amibe bőven elférnek a cuccai(picit kidekoráltuk, hogy babás legyen).

babakocsit 25ért vettük(corrado p2) akciós volt, mert mikor ottjártunk ez volt az utolsó darab) 25.000 volt.

Amint írtam a rucik felét kaptuk:)

És hozzátenném hogy nem a legolcsóbbat/az-az a legsz*rabban vettük.

Nagyon ki lehet fogni akciókat ha az ember odafigyel.

2011. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

basszus, de jól jártatok akkor...!!!

sajna én nem jutottam fel a nagykerbe, pedig mondtam a páromnak, de messze vagyunk sajna....

kellemes babázást nektek!!!!!

2011. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!