Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülést szeretnék venni...

Autósülést szeretnék venni picuromnak. Mindenképpen isofix rendszerűre gondoltam. Melyik márkát válasszam? Neonato Easy Going Isofix autósülés vagy talán a Römerek a jobbak?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata ezen a téren? Töréstesztek milyenek? Nem csak ebben a két típusú gyerekülésben gondolkozom, lehet más gyerekülés is. Nem határolódom el más lehetőségek elől, de mindenképpen fő szempontom: a kényelem és a biztonság...Ha van valakinek jó ötlete tanácsa, szívesen várom! Manóm 7 hónapos, több mint 9 kg de már maga szépen megül.
2009. febr. 16. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
römer, concorde... ezek biztonságosak, bár szerintem a több is, ami ma kapható...
2009. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint ne kizárólag a márka után menjél.

A jó autósülés ami egy 7 hónapos babának kell legyen tágas ( mostanában eléggé szütyike üléseket gyártanak ), legyen dönthető mert még sokáig elszundikál majd az autóban, saját biztonsági öve legyen ( 5 pontos ), ha ülő pozícióba állítod az ülést akkor lehetőleg rendesen tudjon függőlegesen ülni benne a kicsi. Legyen jól párnázott, oldalvédelemmel, és fejvédelemmel ellátva. A pohártartó, játszótálca és egyéb kiegészítő nagyon praktikus tud lenni ha sokat vagytok autóban.

Ha ülést vásárolsz vidd magaddal a kicsit, ültesd bele többféle ülésbe és magad fogod látni melyik a legmegfelelőbb és a legkényelmesebb.

Aztán nem árt azt is figyelembe venni hogy hogyan fér el az autótokban.

2009. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ezt vettük és nagyon szuper. A babánk imádja és árban is elfogadható volt főleg, hogy isofix-es. Csak ajánlani tudom.


[link]

2009. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szeretnék minél több termékkel megismerkedni és róluk tapasztalatot gyűjteni. Első babásak vagyunk, mindenképpen a legjobbat szeretném a kicsimnek. Nem utolsó szempontok között a kényelmet is szem előtt szeretném tartani. Sajnos tapasztaltam, hogy sok gyerekülés nagy fejtámasszal és óriási szűkítővel rendelkezik, akit hamar kinőhet az én kis "óriás" bébim.:) Valamint meglehet, hogy a "mozgásában" is korlátozhatja. Amit persze nem lehet elvárni egy 7 hós gyerektől, hogy nyugodtan megüljön meredten előre nézve egy gyerekülésben akár egy rövidebb út alatt is. Több terméket már sikerült élőben is megnézni, de az a tapasztalatom, hogy minden áruház valahogy csak egy favorit termékét próbálja rásózni a vásárlóra. Itt legalább tudunk tapasztalatokat cserélni. Remélem mások is még hozzászólnak, hogy legyen elég tapasztalatom, ne csak megint felesleges pénzkidobás legyen, mert valami szempontot nem vettem figyelembe...Köszönöm még egyszer a hsz-eket.
2009. febr. 16. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!