Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sids vizsgálat-tapasztalatok....

Sids vizsgálat-tapasztalatok. Csütörtökön megyünk a 10 hetes kisfiammal sids vizsgálatra és nagyon félek, mire számíthatunk, milyen vizsgálatokat végeznek majd rajta?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem a légzésfigyelő a rossz?

Mi is majdnem elmentünk mire agyon teszteltem a gépet és kiderült hogy néha bizony tévesen riaszt. Angelcare-etek van? Nekünk nem volt megbízható két típus sem belőle.

2011. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, Angelcare-ünk van, gondoltam rá én is, hogy tévesen riaszt, de egyik este nem ébredt fel a babám a sípolásra, úgy kellett megráznom, hogy levegőt vegyen :(
2011. febr. 28. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem lebeszélni akarlak, vidd el ha úgy megnyugszol, de sokszor előfordul hogy olyan mélyen alszanak hogy ici pici levegőt vesznek, és nem is hallják a hangokat. Mikor odaértél, rögtön megráztad, vagy előbb figyelted hogy vesz e levegőt. Nehéz tudom nem hozzányúlni rögtön, de meg kell próbáld. Nekünk is pont így volt, ráadásul mindkét lányomnál, rázogatni kellett nem is egyszer. Akkor én is beparázta, aztán figyeltem. Vettek levegőt csak picit. Hány fok van a szobában, mibe van a kisbaba? Nagy valószínűséggel a kórházban nem fogja a tüneteket produkálni. Én amikor majdnem elvittem felhívtam és érdeklődtem hogy hogyis van ez. 2-3 napig kell bennt lenni és nem az alvásvizsgálattal kezdik. Egy általános belgyógyászati kivizsgálás, ekg, vérvétel, rtg, uh stb. Ha találnak valami eltérést akkor kapsz időpontot a sids központba ahol szintén 2 éjszakát kell bennt lenni vinni kell a légzésfigyelődet meg ők is adnak. Nekem a nő azt mondta hogy a bennt lévő gyerekek 90%-a angelcare-es. Mióta mi is figyelőt váltottunk egyszer sem riaszt. Most álomvirág légzésfigyelőnk van. Én csak azért nem vállaltam mert volt akkor egy 2 éves kisebb gyerekem is itthon és nem tudtam volna kire hagyni. Apa dolgozik, muszáj. De jól is tettem mert a légzésfigyelő kicserélésével meg is szűnt a probléma. Ha van még kérdésed írj nyugodtan.
2011. febr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves tőled, igyekszem nem aggódni és figyelni...és átgondolom, hogy menjünk vagy ne. Csak tudod úgy vagyok vele, hogy a kisfiamért mindent és hogy nehogy ennek a vizsgálatnak a kihagyása után majd lelkiismeretfurdalásom legyen
2011. febr. 28. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!