Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem jön a baba milyen...

Ha nem jön a baba milyen vizsgálatokat kell átesni? Nőgyógyász végzi mind? Ha magándokihoz megyek kb. Mennyibe került egy-egy vizsgálat? Párom 38 éves és 31. Hat hónapja próbálkozunk...

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Türelem.Az ingyen van.Majd ha 1 év után nem jön össze akkor kezdj el gondolkodni-
2008. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 6 hónap tényleg nem sok. Várjatok még, és próbáljatok ne görcsölni!
2008. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy pár hónap után felkerestem a dokimat, hogy "essünk" neki a vizsgálatoknak. Nem akartam hónapokat vagy akár éveket próbálkozással tölteni, mivel 34 éves vagyok. Egyébként még a 6 hónap valóban nem olyan sok idő. Kértem, hogy ajánljon olyan orvost, akinek ez a szakterülete, át is irányított, és vérvétellel kezdődött. Hormonokat, peteérést néztek vérből, majd átjárhatósági vizsgálat volt. Közben a férjem is elment andrológiára. Aztán 6 inszemináció és következett volna a lombik, mikor természetes úton megfogant. Hát én ezért nem vártam éveket!!!
2008. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!